Novinár Marek Vagovič a rozhovor s ním o organizovanom systéme štátnej mafie

Citujem z rozhovoru s ním: V ére, keď fungovala policajná mafia, tak si sa nemal obrátiť na koho. Lebo tou mafiou bol samotný štát a jeho predstavitelia, počnúc politickými špičkami, cez vedenie polície, cez civil a padreho….(neviem, či som to dobre porozumela, lebo to citujem z jeho rozhovoru) až po súdy. To je obrovský precedens. Nepoznám ani inú krajinu, možno s výnimkou nejakých banánanových republík že by to niekde takýmto sposobom fungovalo. To nebolo ani v Taliansku. (cca 15.- 16. minuta rozhovoru)

Citácia je presne z rozhovoru, ktorý uverejnil POSTOJ TV 4.11.2022 s Marekom Vagovičom.

Dostal otázku od moderátora: Ty hovoríš o to vysoko organizovanom systéme štátnej mafie?
V tejto otázke je to vystihnuté presne…..

Marek Vagovič o knihe Padreho klan: Ukazujem, ako štát u nás splynul s organizovaným zločinom

Tu je aj druhý rozhovor s Marekom Vagovičom:

Vagovič o Fúkačovi v novej knihe: Nekomentujem, či to je Kaliňák

Mareka Vagoviča som na tento doslova šialený systém, kedy sa nemáte obrátiť na koho, oslovila a prosila o pomoc už v roku 2012, prikladám mail. Nemal záujem mi pomocť.

Prosila som o pomoc i neskor niekoľkrát a tiež mi nepomohol. Maily som vložila do predošlých článkov o Marekovi Vagovičovi.
Prečo mi nepomohol, keď dokazy som mala? Ani sa na nič nespýtal, ignoroval ma. Má morálne právo sa hrať na seriozneho novinára, keď o mojom prípade vedel a mlčal?

Lenže takto to i teraz funguje i na Slovensku, i v Českej republike. Nefunguje nič: ani polícia, ani prokuratúra (v ČR státní zastupitelství), ani súdy, ani štátne inštitúcie, ani politici a kryjú to novinári mlčaním a neochotou o tom vobec informovať. I keď to je vo verejnom záujme.

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/11/08/justicia-policia-a-novinari-mlcat-nestaci/

Tak kde žije novinár Marek Vagovič? Na Marse alebo na inej planéte?
Upozorňujem na to, že ja tento stav na vlastnej koži zažívam od roku 2000. Nemáte sa na koho obrátiť a možte im vypisovať koľko chcete, nikto nič riešiť nechce.

Takže bolo to takto i za Dzurindu, potom za Fica a „funguje“ to rovnako i teraz. A v ČR to rovnako fungovalo za Babiša, za Petra Fialu a ani Jaroslav Kubera nechcel nič riešiť, či lidovci. Nezáujem zo všetkých stran. Nikto.

Nemáte sa kde dovolať pravdy a nikto vám nechce pomocť. Súdy už vobec nie, ak sa vobec ten prípad dostane na súd. To by som pochopila, keby sa pomýlil jeden sudca. Ale oni sa „mýlia“ všetci, kryjú sa navzájom.

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/08/10/sudcovia-prokuratori-a-ich-schopnosti/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/08/12/sudcovia-prokuratori-a-ich-schopnosti-2-cast/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/08/13/sudcovia-prokuratori-a-ich-dodrziavanie-zakonov-v-praxi-3-cast/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/08/09/pravo-na-zakonneho-soudce-a-predseda-nejvyssiho-soudu-petr-angyalosy/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/01/byvala-predsednicka-nejvyssiho-soudu-cr-iva-brozova-a-jej-praca/

Takže o akej demokracii a ľudských právach v oboch štátoch hovoríme? Prestaňme si klamať, že v týchto štátoch sa dá dosiahnuť spravodlivosť.
Lenže tí ľudia sú za tú prácu platení! Oni nie sú platení za to, aby neprávosti, podvody, nespravodlivosť ututlávali.
A bežným občanom to je jedno, mlčia….

O tomto uznávanom novinárovi na Slovensku som uverejnila už tieto články:

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/23/je-znamy-novinar-marek-vagovic-objektivny-ohladom-prace-policie-ked-ziskal-policajne-auto-na-sukromne-ucely-a-odmieta-to-vysvetlit/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/27/novinar-marek-vagovic-sposob-medializacie-kauzy-vnima-ako-cieleny-utok-mafie/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/30/igor-matovic-marek-vagovic-a-novinari-vyhlasenie-sefredaktorov/

Dá sa v médiach skutočne kúpiť skoro všetko?

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/11/08/za-penize-si-v-mediich-muzete-koupit-skoro-vsechno-rika-medialni-magnat-michal-voracek/

Tu sú články o slovenskej polícii:

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/03/caputova-hamran-vagovic-matovic-mal-pravdu/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/12/caputova-hamran-a-spravodlivost-po-slovensky/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/24/rozhovor-s-byvalym-policajnym-prezidentom-tiborom-gasparom/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/03/nezavislost-medii-a-politici/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/13/dokedy-sa-budeme-hrat-na-demokraciu-a-pozerat-na-nespravodlivost/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/13/eva-rezesova-a-prvy-rozsudok-v-madarsku-domace-vazenie/

Tento článok nie je reklama na knihu Mareka Vagoviča. Tento článok je o tom, že novinár Marek Vagovič o ututlanom vyšetrovaní tunelovania VSŽ Košice bol informovaný odo mňa mailom, poštou a mlčal. Mne to zničilo život, že mi novinári nepomohli a kryli lajdácku prácu polície, prokuratúry a politikov. Prečo sa ako uznávaný novinár venuje len určitým kauzám? Tunelovanie jednej z najväčších firiem na Slovensku pre neho bola nezaujímavá kauza? Alebo prečo o Rezešovcoch mlčal?

https://popelka.blog.pravda.sk/2012/01/21/prokuratura-policia-politici-palko-fico-poslanci/

https://popelka.blog.pravda.sk/2012/07/30/rezesovci-tunelovat-se-vyplaci/

Anička Slováčková a liečba rakoviny – porovnanie s Gersonovou terapiou

29.03.2025

Skoro pred dvoma rokmi rezonoval v ČR rozhovor Jaroslava Duška, kde spomínal aj rakovinu. Ten rozhovor si všimol dokonca aj minister zdravotníctva MUDr. Vlastimil Válek. Bol dosť rozhorčený. Bodaj by aj nie, keď je to miliardový biznis. Tu sú údaje z roku 2016 z ČR zo Všeobecní zdravotní pojišťovny. Keď v roku 2016 to stálo túto poisťovnu 13 miliard korún, tak dnes to bude [...]

Data o úmrtí po očkovaní nezverejňujeme. Bojíme sa dezinformácií, vyhlásil šéf SUKL.

28.03.2025

Ten titulok článku zo dňa 26.3.2025 ma šokoval. Uverejnili ho seznamzpravy.cz a stihla som si urobiť z neho printscreen. To som netušila, že medzitým titulok zmenia, aby tak nešokoval. Ide o tento článok: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-rozhovor-reditel-sukl-ockovani-272489 Citujem z článku: Tajnosti neděláme, jen máme strach, že se sníží [...]

Otrasný prípad jednania lekárky hýbe českým internetom

27.03.2025

Video natočila pacientka gynekologické ordinace ve středočeských Líbeznicích. Lékařka ji nevybíravě vyhazuje z ordinace, používá přitom sprostá slova a uráží její blízké. Žena si do ordinace přišla pro žádanku na specializované vyšetření kvůli problémům s otěhotněním. Tu je vložené video: [...]

SR Medveďov Slintačka krívačka brány Dezinfekcia TTX

Zavliekol slintačku a krívačku na Slovensko veterinár? Remišová to naznačuje a opiera sa o tvrdenia Maďarov

31.03.2025 16:28

Na farme v Levéli boli krátko pred potvrdením nákazy aj „zamestnanci zo zahraničia“.

Martina Šimkovičová

Šimkovičovú označil za „neofašistku“. Polícia odmietla trestné oznámenie ministerky na Hvoreckého

31.03.2025 16:13

Hneď je deň krajší! Nezastrašia ma, nezastrašia nás. Bojujeme ďalej, uzavrel spisovateľ.

SR Kuchyňa MO systém záchytný test BAK-12  odovzdanie BAX

Na Slovensko mieria ďalšie dve stíhačky F-16, už odštartovali z letiska v Greenville

31.03.2025 15:52

Slovensko tak bude mať čoskoro už päť zo 14 nadzvukových lietadiel.

Big Ben, Londýn

Od stredy potrebujú Európania na vstup do Británie elektronické cestovné povolenie

31.03.2025 15:31

Elektronické cestovné povolenie sa dá v najbližších dňoch kúpiť online za desať libier (12 eur), od 9. apríla sa zvýši na 16 libier (19,2 eur).