Založ si blog

Premiér Heger, prečo neriešite korupciu a nečinnosť svojich ministrov a podriadených?

Dňa 6.9.2022 som Vám poslala mail. Rovnaký list som poslala i poštou doporučene. Pre istotu, aby ste sa nevyhováral, že ste tento mail nedostal.
Neodpovedal ste mi vobec, i keď väčšinou úrady odpovedajú do 30 dní. Neviem, či majú na to určenú lehotu zákonom. Ale viem určite, že keď bežný občan čokoľvek poruší, úradníci v mene Slovenskej republiky mu dokážu zničiť život a penalizovať.

Oslovila som Vás znovu 14.9.2022 týmto mailom a znovu ste ma ignoroval. Je zvláštne, že keď sa bojím o život ja ako nepohodlný svedok tunelovania, tak to ignorujete a nevadí Vám to, hlavne mi ani nepomáhate. Ale keď Vy máte pocit, že Vás ohrozuje nejaký neznámy 19 ročný študent, ktorý už nežije, tak z toho urobíte terorizmus a chcete nás kontrolovať všade. pritom máte ochranku, takže tá by Vás mala ochrániť. Mňa nemá kto ochrániť, tak prečo ste mi nepomohol a ignorujete ma? Vám nechýbajú ako premiérovi peniaze v štátnom rozpočte, keď Slovensku hrozí kolaps? Vám nevadí, že z VSŽ sa stratili miliardy, nikto za to nebol potrestaný a polícia a prokuratúra nekonala, pritom za to brala vysoké platy? Vážne Vám nevadia takto vyhodené peniaze všetkých Slovákov? Vy ste v skutočnosti kresťan?
Pretože takáto pretvárka a prázdne reči sú vizitkou človeka, ktorý na Slovákov doslova kašle.

Mňa možu i zabiť, možem dožiť na ulici a aj tak mi nepomožete ako premiér Slovenskej republiky? Prečo???? Lebo nie som homosexuál? Alebo skor preto, že v skutočnosti Vás problémy Slovenska nezaujímajú, ste len človek, ktorý má marketingové prázdne reči?

Oznámeni kriminální polícii ČR od nepohodlného svědka tunelováni VSŽ Košice

27.9.2022 ste uviedol pre Financial Times, že slovenskej ekonomike hrozí kolaps. Tak ekonomike na Slovensku hrozí kolaps a Vy riešite to, čo nie je podstatné? Ja nemám pocit, že ste premiér, ale vysokoškolák, ktorý sa predvádza….

1.10.2022 ste navštívil cintorín v Ladomírovej. Nemal by túto záležitosť riešiť okresný prokurátor a Vy ako premiér by ste sa mal venovať závažnejším veciam? Okrem iného aj korupcii, nečinnosti polície a prokuratúry a fungovaniu Vašich ministrov? I keby hrozilo vyhostenie veľvyslanca, ale od toho je ministerstvo zahraničia, to má riešiť tieto záležitosti.

Na FB som našla 3.10.2022 túto Vašu fotografiu s Dušanom Dědečkom. Náhodou….Nevkladala som ju tam ja, ani som ju nesdieľala , kolovala po FB….

Poznáte sa s ním osobne? Preto ho najprv sudca pustil z väzby, lebo pán Dědeček má správne známosti? Ja viem, že potom ho naspäť do väzby vzali, ale to až po tom, čo túto skutočnosť verejnosť kritizovala.

13.10.2022 som vložila na Váš FB tento otvorený dopis. Zase žiadna pomoc, ani odozva.

Asi nie som Vaša známa a korupcia a nekvalitná práca polície a prokuratúry Vás nezaujíma…Alebo prečo ste mi nepomohol?
Pod Vás osobne ako pod premiéra patrí minister vnútra a minister spravodlivosti, takže je nielenže Vaša právomoc túto oblasť riešiť, ale aj povinnosť.

A nakoniec dňa 26.10.2022 som od Vašej kancelárie dostala túto odpoveď a nikto konkrétny sa mi pod ňu nepodpísal.

Takže skoro po 2 mesiacoch moj list prepošlete od Vás z Úradu vlády prezidentke, aby ho riešila ona a ona ma pre zmenu na FB zablokovala a na maily neodpovedá od decembra 2020.
Vaši pracovníci , ktorí sú na Úrade vlády SR nevedia, že minister vnútra a minister spravodlivosti spadá pod Vás ako pod premiéra? Vaši pracovníci nevedia čítať? Lebo ja som jasne žiadala o pomoc, i Vás, i prezidentku. Oboch.

Takže slovenská ekonomika kolabuje a Vy riešite cintorín v Ladomírovej, predtým ste sa na Úrade vlády fotil s Dědečkom, riešite homosexuálov a nedokázaný terorizmus.

Korupcia , nečinnosť polície a prokuratúry a kolaps ekonomiky Vás ako premiéra nezaujíma a ešte si myslíte, že to „vyriešite“ ospravedlnením na sociálnych sieťach.

No to je požehnanie, mať na Slovensku takéhoto premiéra!? Za čo nás vobec „Boh trestá“? Zaujíma Vás vobec ako žijú bežní Slováci? Lebo mne sa zdá, že nie a takto sa správajú i Vaši podriadení. Asi od Vás chytili maniére, že Vy ste niečo viac…..

Ja som Vás požiadala o pomoc ako svedok veľkého tunelovania a doslova ste na mňa kašľal.
Ale na druhej strane hovoríte o demokracii, dodržiavaní ľudských práv a bojíte sa terorizmu?
Premýšľate vobec nad tým, čo hovoríte alebo nás všetkých obyčajných ľudí máte za idiotov?

Premiér Heger a jeho vnímanie spravodlivosti a demokracie

Pán Heger, mne na toto Vaše správanie ospravedlnenie nestačí

Otvorený dopis premiérovi Eduardovi Hegerovi, ktorý tvrdí, že Slovensko je slobodná a demokratická krajina

Eva Rezešová a prvý rozsudok v Maďarsku domáce väzenie

Daniel Lipšic, Maroš Žilinka a práca prokuratúry

Daniel Lipšic, prečo ste mi nepomohol ako špeciálny prokurátor?

Prezidentka Čaputová a jej demokracia v praxi

Páni Žilinka, Hamran, Mikulec a Lipšic – pracujete v prospech občanov?

Vypočula som si aj tento nižšie pripojený rozhovor (moderátora neuznávam, pustila som si to kvoli hosťovi), treba to pretočiť ďalej, nie od začiatku a mám pocit, že celá ta kauza je divná….myslím zo strany pána Hegera. Umelo nafúknutá a pravda je niekde inde. Okrem toho, keď sa má čas pán Heger venovať tejto kauze, tak by sa mal venovať aj kauzám, na ktoré som upozornila ja a pomocť mi. Ja som taký istý občan SR ako všetci homosexuálovia, ktorým teraz pomáha, a pritom im nejde o život ako mne…. a mala by som mať rovnaké práva.

Pravda by nemala byť umlčaná a spoločnosť by sa nemala deliť na vyvolených a na bezvýznamných …A priestor na vyjadrenie názoru by mali dostať obe strany.

Marián Jelínek, mentálny kouč viacerých športovcov – videa

01.12.2023

U Mariana Jelínka ma zaujali dve jeho vyjadrenia v jeho videách: Pomaly létame na Mars, ale nepoznáme samy sebe. A to druhé je: Přinuťte nažranou lvici lovit….(nepřinutíte ji). Na youtube je veľa rozhovorov s ním a mnohé možu slúžiť ako inšpirácia i bežným ľuďom vzhľadom k tomu, že spolupracoval a spolupracuje s mnohými športovcami ako mentálny kouč. K [...]

Pellegriniho hovorkyňa odpovedala na dotaz novinárov, že im je do toho prd. . .

29.11.2023

Takýto titulok mal článok na novinky.cz a nič na tom nezmení ani Pellegriniho ospravedlnenie, že jeho hovorkyňa je temperamentná žena. Je platená z daní občanov a na všetky otázky by mala odpovedať. I na tie nepríjemné. Inak na tej pozícii nemá čo robiť. V súkromnej firme by ju za takúto reakciu vyhodili. Ale Pellegrini ju ešte ospravedlňuje? On súhlasí s jej postojom, [...]

Čaputová podporila v Motole program transplantácie pľúc

23.11.2023

Prezidentka Čaputová v stredu 22.11.2023 navštívila v Prahe nemocnicu Motol. Prišla podporiť Národní program transplantácie pľúc pre Českú a Slovenskú republiku. Bolo to uverejnené v tomto článku: https://www.novinky.cz/clanek/domaci-caputova-v-motole-podporila-program-transplantace-plic-40451688 Citujem z článku: „Je to unikátní program, který se zaměřuje na záchranu [...]

Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Zelenskyj bude na samite krajín G7, svoj prejav pre amerických senátorov nečakane zrušil

06.12.2023 06:00

Jedno virtuálne stretnutie zrušil, na druhom sa zúčastní. Zelenskyj prekvapujúco nevystúpil v americkom Senáte, ale bude hovoriť s lídrami G7.

zostreleny dron Sahid 136

Drony Šáhid im na Ukrajine chystajú cestu: na čo si Rusi šetria rakety?

06.12.2023 05:55

November priniesol zvýšený počet útokov dronmi Šáhid 131 a 136 na ukrajinskú infraštruktúru. Rusko napriek očakávaniam nenasadilo strely s plochou dráhou letu. Na čo si ich šetrí?

zmena klimy  klimaticka zmena  klima

November bol najteplejší v histórii, rekordný bude aj celý rok 2023

06.12.2023 05:43

Priemerná novembrová teplota bola 14,22 stupňa Celzia, čo je o 0,85 stupňa viac, ako predstavuje priemer posledných troch desaťročí

húfnica

Húfnice dostane ukrajinská armáda skôr ako tá slovenská. Rozhodol o tom Naď, Kaliňák žiada audit

06.12.2023 05:30

„Všetko mešká, neexistuje zbrojná výroba, ktorá by nemeškala. Je to rozbité. Diali sa tu neuveriteľné veci a Zuzana prejde auditom,“ zdôraznil Kaliňák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 171
Celková čítanosť: 2750020x
Priemerná čítanosť článkov: 16082x

Autor blogu

Kategórie