Založ si blog

Premiér Heger, prečo neriešite korupciu a nečinnosť svojich ministrov a podriadených?

Dňa 6.9.2022 som Vám poslala mail. Rovnaký list som poslala i poštou doporučene. Pre istotu, aby ste sa nevyhováral, že ste tento mail nedostal.
Neodpovedal ste mi vobec, i keď väčšinou úrady odpovedajú do 30 dní. Neviem, či majú na to určenú lehotu zákonom. Ale viem určite, že keď bežný občan čokoľvek poruší, úradníci v mene Slovenskej republiky mu dokážu zničiť život a penalizovať.

Oslovila som Vás znovu 14.9.2022 týmto mailom a znovu ste ma ignoroval. Je zvláštne, že keď sa bojím o život ja ako nepohodlný svedok tunelovania, tak to ignorujete a nevadí Vám to, hlavne mi ani nepomáhate. Ale keď Vy máte pocit, že Vás ohrozuje nejaký neznámy 19 ročný študent, ktorý už nežije, tak z toho urobíte terorizmus a chcete nás kontrolovať všade. pritom máte ochranku, takže tá by Vás mala ochrániť. Mňa nemá kto ochrániť, tak prečo ste mi nepomohol a ignorujete ma? Vám nechýbajú ako premiérovi peniaze v štátnom rozpočte, keď Slovensku hrozí kolaps? Vám nevadí, že z VSŽ sa stratili miliardy, nikto za to nebol potrestaný a polícia a prokuratúra nekonala, pritom za to brala vysoké platy? Vážne Vám nevadia takto vyhodené peniaze všetkých Slovákov? Vy ste v skutočnosti kresťan?
Pretože takáto pretvárka a prázdne reči sú vizitkou človeka, ktorý na Slovákov doslova kašle.

Mňa možu i zabiť, možem dožiť na ulici a aj tak mi nepomožete ako premiér Slovenskej republiky? Prečo???? Lebo nie som homosexuál? Alebo skor preto, že v skutočnosti Vás problémy Slovenska nezaujímajú, ste len človek, ktorý má marketingové prázdne reči?

Oznámeni kriminální polícii ČR od nepohodlného svědka tunelováni VSŽ Košice

27.9.2022 ste uviedol pre Financial Times, že slovenskej ekonomike hrozí kolaps. Tak ekonomike na Slovensku hrozí kolaps a Vy riešite to, čo nie je podstatné? Ja nemám pocit, že ste premiér, ale vysokoškolák, ktorý sa predvádza….

1.10.2022 ste navštívil cintorín v Ladomírovej. Nemal by túto záležitosť riešiť okresný prokurátor a Vy ako premiér by ste sa mal venovať závažnejším veciam? Okrem iného aj korupcii, nečinnosti polície a prokuratúry a fungovaniu Vašich ministrov? I keby hrozilo vyhostenie veľvyslanca, ale od toho je ministerstvo zahraničia, to má riešiť tieto záležitosti.

Na FB som našla 3.10.2022 túto Vašu fotografiu s Dušanom Dědečkom. Náhodou….Nevkladala som ju tam ja, ani som ju nesdieľala , kolovala po FB….

Poznáte sa s ním osobne? Preto ho najprv sudca pustil z väzby, lebo pán Dědeček má správne známosti? Ja viem, že potom ho naspäť do väzby vzali, ale to až po tom, čo túto skutočnosť verejnosť kritizovala.

13.10.2022 som vložila na Váš FB tento otvorený dopis. Zase žiadna pomoc, ani odozva.

Asi nie som Vaša známa a korupcia a nekvalitná práca polície a prokuratúry Vás nezaujíma…Alebo prečo ste mi nepomohol?
Pod Vás osobne ako pod premiéra patrí minister vnútra a minister spravodlivosti, takže je nielenže Vaša právomoc túto oblasť riešiť, ale aj povinnosť.

A nakoniec dňa 26.10.2022 som od Vašej kancelárie dostala túto odpoveď a nikto konkrétny sa mi pod ňu nepodpísal.

Takže skoro po 2 mesiacoch moj list prepošlete od Vás z Úradu vlády prezidentke, aby ho riešila ona a ona ma pre zmenu na FB zablokovala a na maily neodpovedá od decembra 2020.
Vaši pracovníci , ktorí sú na Úrade vlády SR nevedia, že minister vnútra a minister spravodlivosti spadá pod Vás ako pod premiéra? Vaši pracovníci nevedia čítať? Lebo ja som jasne žiadala o pomoc, i Vás, i prezidentku. Oboch.

Takže slovenská ekonomika kolabuje a Vy riešite cintorín v Ladomírovej, predtým ste sa na Úrade vlády fotil s Dědečkom, riešite homosexuálov a nedokázaný terorizmus.

Korupcia , nečinnosť polície a prokuratúry a kolaps ekonomiky Vás ako premiéra nezaujíma a ešte si myslíte, že to „vyriešite“ ospravedlnením na sociálnych sieťach.

No to je požehnanie, mať na Slovensku takéhoto premiéra!? Za čo nás vobec „Boh trestá“? Zaujíma Vás vobec ako žijú bežní Slováci? Lebo mne sa zdá, že nie a takto sa správajú i Vaši podriadení. Asi od Vás chytili maniére, že Vy ste niečo viac…..

Ja som Vás požiadala o pomoc ako svedok veľkého tunelovania a doslova ste na mňa kašľal.
Ale na druhej strane hovoríte o demokracii, dodržiavaní ľudských práv a bojíte sa terorizmu?
Premýšľate vobec nad tým, čo hovoríte alebo nás všetkých obyčajných ľudí máte za idiotov?

Premiér Heger a jeho vnímanie spravodlivosti a demokracie

Pán Heger, mne na toto Vaše správanie ospravedlnenie nestačí

Otvorený dopis premiérovi Eduardovi Hegerovi, ktorý tvrdí, že Slovensko je slobodná a demokratická krajina

Eva Rezešová a prvý rozsudok v Maďarsku domáce väzenie

Daniel Lipšic, Maroš Žilinka a práca prokuratúry

Daniel Lipšic, prečo ste mi nepomohol ako špeciálny prokurátor?

Prezidentka Čaputová a jej demokracia v praxi

Páni Žilinka, Hamran, Mikulec a Lipšic – pracujete v prospech občanov?

Vypočula som si aj tento nižšie pripojený rozhovor (moderátora neuznávam, pustila som si to kvoli hosťovi), treba to pretočiť ďalej, nie od začiatku a mám pocit, že celá ta kauza je divná….myslím zo strany pána Hegera. Umelo nafúknutá a pravda je niekde inde. Okrem toho, keď sa má čas pán Heger venovať tejto kauze, tak by sa mal venovať aj kauzám, na ktoré som upozornila ja a pomocť mi. Ja som taký istý občan SR ako všetci homosexuálovia, ktorým teraz pomáha, a pritom im nejde o život ako mne…. a mala by som mať rovnaké práva.

Pravda by nemala byť umlčaná a spoločnosť by sa nemala deliť na vyvolených a na bezvýznamných …A priestor na vyjadrenie názoru by mali dostať obe strany.

Evropská únie a český premiér Fiala

28.11.2022

Zajímavé je sledovat, jak český premiér Petr Fiala se vyvíjí a stále mluví něco jiného. Tady jsou konkrétní videa, i k EU, i k České republice. Jeho slová a činy nejsou souladu a mění se podle situace. Vložila jsem tady i starší videa, kde mluvil jinak, jak teď koná. Vzhledem k tomu, že Česká republika je teď předsedající zemí EU, tak jeho politika má vliv na [...]

Otvorený list Petrovi Visolajskému

26.11.2022

Vážený pán Visolajský, žiadam Vás, aby ste prešetrili všetky tieto maily, prečo Vaši kolegovia lekári nižšie uvedeným pacientom nepomohli a neporadili so stravou a zdravým životným štýlom. Je to cca 100 mailov od marca 2012. Mám ich viac, ale toto množstvo som zatiaľ dala do textu a urobila z mailov printscreeny ako dokaz, že mi tí ľudia skutočne poslali mail. Doplnenie [...]

Matovič, Visolajský, nie je vám to trápne takto jednať?

25.11.2022

Snaha zachrániť každého pacienta je podľa Petra Visolajského samozrejmosťou, problém je podľa neho však niekde inde. To ste myslel vážne? Lebo podľa mňa tomu na Slovensku tak nie je. A pán Matovič to nevidí? Citujem z článku, ktorý uverejnili web noviny 8.3.2021: https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/nie-je-nam-tu-na-slovensku-ani-trochu-trapne-pyta-sa-peter-visolajsky/ [...]

Sliač, referendum, urna

Referenda o predčasných voľbách by sa určite zúčastnilo 37,1 percenta ľudí

01.12.2022 22:46

Spolu 56 percent vyjadrilo pochybnosť o svojej účasti v referende alebo ju priamo odmietli.

HIV, AIDS

HIV je na vzostupe a zabíja aj na Slovensku. Môže za to hanba a predsudky

01.12.2022 21:31

Prečo v posledných rokoch výskyt HIV v Európe aj na Slovensku stúpa? Aké mýty a predsudky v spoločnosti pretrvávajú a aký vplyv na šírenie HIV má to, že predsudky majú často aj zdravotníci a lekári? (podcast)

Martin Klus

Klus požiada o ukončenie členstva v SaS, kritizuje návrh na odvolanie vlády

01.12.2022 21:07, aktualizované: 22:02

Poslanec predpokladá, že tak ako v roku 2012, aj teraz by SaS mala problém obhájiť svoju parlamentnú existenciu.

mh17

Verdikt v prípade zostrelenia letu MH17 je právoplatný, prokuratúra sa neodvolala

01.12.2022 20:02

Rusko akúkoľvek účasť na zostrelení letu MH17 popiera a odmieta žiadosti o vydanie osôb zodpovedných za celú tragédiu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 96
Celková čítanosť: 1534648x
Priemerná čítanosť článkov: 15986x

Autor blogu

Kategórie