Založ si blog

Premiér Heger, prečo neriešite korupciu a nečinnosť svojich ministrov a podriadených?

Dňa 6.9.2022 som Vám poslala mail. Rovnaký list som poslala i poštou doporučene. Pre istotu, aby ste sa nevyhováral, že ste tento mail nedostal.
Neodpovedal ste mi vobec, i keď väčšinou úrady odpovedajú do 30 dní. Neviem, či majú na to určenú lehotu zákonom. Ale viem určite, že keď bežný občan čokoľvek poruší, úradníci v mene Slovenskej republiky mu dokážu zničiť život a penalizovať.

Oslovila som Vás znovu 14.9.2022 týmto mailom a znovu ste ma ignoroval. Je zvláštne, že keď sa bojím o život ja ako nepohodlný svedok tunelovania, tak to ignorujete a nevadí Vám to, hlavne mi ani nepomáhate. Ale keď Vy máte pocit, že Vás ohrozuje nejaký neznámy 19 ročný študent, ktorý už nežije, tak z toho urobíte terorizmus a chcete nás kontrolovať všade. pritom máte ochranku, takže tá by Vás mala ochrániť. Mňa nemá kto ochrániť, tak prečo ste mi nepomohol a ignorujete ma? Vám nechýbajú ako premiérovi peniaze v štátnom rozpočte, keď Slovensku hrozí kolaps? Vám nevadí, že z VSŽ sa stratili miliardy, nikto za to nebol potrestaný a polícia a prokuratúra nekonala, pritom za to brala vysoké platy? Vážne Vám nevadia takto vyhodené peniaze všetkých Slovákov? Vy ste v skutočnosti kresťan?
Pretože takáto pretvárka a prázdne reči sú vizitkou človeka, ktorý na Slovákov doslova kašle.

Mňa možu i zabiť, možem dožiť na ulici a aj tak mi nepomožete ako premiér Slovenskej republiky? Prečo???? Lebo nie som homosexuál? Alebo skor preto, že v skutočnosti Vás problémy Slovenska nezaujímajú, ste len človek, ktorý má marketingové prázdne reči?

Oznámeni kriminální polícii ČR od nepohodlného svědka tunelováni VSŽ Košice

27.9.2022 ste uviedol pre Financial Times, že slovenskej ekonomike hrozí kolaps. Tak ekonomike na Slovensku hrozí kolaps a Vy riešite to, čo nie je podstatné? Ja nemám pocit, že ste premiér, ale vysokoškolák, ktorý sa predvádza….

1.10.2022 ste navštívil cintorín v Ladomírovej. Nemal by túto záležitosť riešiť okresný prokurátor a Vy ako premiér by ste sa mal venovať závažnejším veciam? Okrem iného aj korupcii, nečinnosti polície a prokuratúry a fungovaniu Vašich ministrov? I keby hrozilo vyhostenie veľvyslanca, ale od toho je ministerstvo zahraničia, to má riešiť tieto záležitosti.

Na FB som našla 3.10.2022 túto Vašu fotografiu s Dušanom Dědečkom. Náhodou….Nevkladala som ju tam ja, ani som ju nesdieľala , kolovala po FB….

Poznáte sa s ním osobne? Preto ho najprv sudca pustil z väzby, lebo pán Dědeček má správne známosti? Ja viem, že potom ho naspäť do väzby vzali, ale to až po tom, čo túto skutočnosť verejnosť kritizovala.

13.10.2022 som vložila na Váš FB tento otvorený dopis. Zase žiadna pomoc, ani odozva.

Asi nie som Vaša známa a korupcia a nekvalitná práca polície a prokuratúry Vás nezaujíma…Alebo prečo ste mi nepomohol?
Pod Vás osobne ako pod premiéra patrí minister vnútra a minister spravodlivosti, takže je nielenže Vaša právomoc túto oblasť riešiť, ale aj povinnosť.

A nakoniec dňa 26.10.2022 som od Vašej kancelárie dostala túto odpoveď a nikto konkrétny sa mi pod ňu nepodpísal.

Takže skoro po 2 mesiacoch moj list prepošlete od Vás z Úradu vlády prezidentke, aby ho riešila ona a ona ma pre zmenu na FB zablokovala a na maily neodpovedá od decembra 2020.
Vaši pracovníci , ktorí sú na Úrade vlády SR nevedia, že minister vnútra a minister spravodlivosti spadá pod Vás ako pod premiéra? Vaši pracovníci nevedia čítať? Lebo ja som jasne žiadala o pomoc, i Vás, i prezidentku. Oboch.

Takže slovenská ekonomika kolabuje a Vy riešite cintorín v Ladomírovej, predtým ste sa na Úrade vlády fotil s Dědečkom, riešite homosexuálov a nedokázaný terorizmus.

Korupcia , nečinnosť polície a prokuratúry a kolaps ekonomiky Vás ako premiéra nezaujíma a ešte si myslíte, že to „vyriešite“ ospravedlnením na sociálnych sieťach.

No to je požehnanie, mať na Slovensku takéhoto premiéra!? Za čo nás vobec „Boh trestá“? Zaujíma Vás vobec ako žijú bežní Slováci? Lebo mne sa zdá, že nie a takto sa správajú i Vaši podriadení. Asi od Vás chytili maniére, že Vy ste niečo viac…..

Ja som Vás požiadala o pomoc ako svedok veľkého tunelovania a doslova ste na mňa kašľal.
Ale na druhej strane hovoríte o demokracii, dodržiavaní ľudských práv a bojíte sa terorizmu?
Premýšľate vobec nad tým, čo hovoríte alebo nás všetkých obyčajných ľudí máte za idiotov?

Premiér Heger a jeho vnímanie spravodlivosti a demokracie

Pán Heger, mne na toto Vaše správanie ospravedlnenie nestačí

Otvorený dopis premiérovi Eduardovi Hegerovi, ktorý tvrdí, že Slovensko je slobodná a demokratická krajina

Eva Rezešová a prvý rozsudok v Maďarsku domáce väzenie

Daniel Lipšic, Maroš Žilinka a práca prokuratúry

Daniel Lipšic, prečo ste mi nepomohol ako špeciálny prokurátor?

Prezidentka Čaputová a jej demokracia v praxi

Páni Žilinka, Hamran, Mikulec a Lipšic – pracujete v prospech občanov?

Vypočula som si aj tento nižšie pripojený rozhovor (moderátora neuznávam, pustila som si to kvoli hosťovi), treba to pretočiť ďalej, nie od začiatku a mám pocit, že celá ta kauza je divná….myslím zo strany pána Hegera. Umelo nafúknutá a pravda je niekde inde. Okrem toho, keď sa má čas pán Heger venovať tejto kauze, tak by sa mal venovať aj kauzám, na ktoré som upozornila ja a pomocť mi. Ja som taký istý občan SR ako všetci homosexuálovia, ktorým teraz pomáha, a pritom im nejde o život ako mne…. a mala by som mať rovnaké práva.

Pravda by nemala byť umlčaná a spoločnosť by sa nemala deliť na vyvolených a na bezvýznamných …A priestor na vyjadrenie názoru by mali dostať obe strany.

Ústavní soudci – dopis českým senátorům

31.05.2023

Vážení senátoři, chci vás požádat, abyste se zeptali dnešních kandidátů na ústavní soudce, proč nekonali předtím jako soudci a právníci, když viděli, že soudci porušují ústavu. Soudce Josefa Baxu jsem oslovila v roce 2015 a jeho odpověď vám přikládám v přílohách. Tehdy byl předseda Nejvyššího správního soudu ČR, takže si mohl vyžádat spis, stanovisko [...]

Desaťročné obdobie ústavných sudcov v ČR bez kontroly

30.05.2023

Tento prípad sa týka ČR, ale keďže Zuzana Čaputová rada spolupracuje s predsedom Ústavního soudu ČR Pavlem Rychetským, veď mu dala aj vyznamenie, tak to možno bude zaujímať aj Slovákov. Predpokladám, že Zuzana Čaputová s novým predsedom Ústavného soudu ČR tiež bude rada spolupracovať a možno mu pojde hneď vymenovaní pogratulovať osobne, tak ako českému [...]

Zuzana Čaputová, prestaňte tliachať a riešte zdravotníctvo

26.05.2023

Zuzana Čaputová pred časom povedala verejne, že potrebujeme prestať tliachať o covide. To bolo z jej strany dosť drzé a kárala občanov ako neposlušné deti. Kto jej na to dal právo? Teraz ju verejne vyzývam, že potrebujeme prestať tliachať o zdravotníctve….Vymenovala predsa vládu odborníkov, tak nech konajú v prospech Slovenska a v prospech zdravotníctva. Tu je odkaz na [...]

Čaputová, Globsec

Muž sa vyhrážal prezidentke, skončil v rukách polície

07.06.2023 11:40

Viackrát súdne trestaného 50-ročného muža zadržala polícia v Trnave.

medved foto policia

Medveď zaútočil na človeka: Pri Čavoji naháňal muža na bicykli

07.06.2023 11:35

O udalosti bol vyrozumený Zásahový tím pre medveďa hnedého.

Cherson, Kachovka, Ukrajina

Experti: Zničená Kachovka na chvíľu pomôže Rusom

07.06.2023 10:57

Voda z priehrady Kachovka znemožní použitie ťažkých zbraní, ako sú tanky, najmenej na mesiac.

Turów / Turw /

Poľsko nezavrie baňu Turów. Brusel nám nebude hovoriť, čo je energetická bezpečnosť, odkázal Morawiecki do EÚ

07.06.2023 10:54

Krajina podľa poľského premiéra urobí všetko, aby fungovala do roku 2044.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 124
Celková čítanosť: 2014193x
Priemerná čítanosť článkov: 16243x

Autor blogu

Kategórie