Založ si blog

Premiér Heger, prečo neriešite korupciu a nečinnosť svojich ministrov a podriadených?

Dňa 6.9.2022 som Vám poslala mail. Rovnaký list som poslala i poštou doporučene. Pre istotu, aby ste sa nevyhováral, že ste tento mail nedostal.
Neodpovedal ste mi vobec, i keď väčšinou úrady odpovedajú do 30 dní. Neviem, či majú na to určenú lehotu zákonom. Ale viem určite, že keď bežný občan čokoľvek poruší, úradníci v mene Slovenskej republiky mu dokážu zničiť život a penalizovať.

Oslovila som Vás znovu 14.9.2022 týmto mailom a znovu ste ma ignoroval. Je zvláštne, že keď sa bojím o život ja ako nepohodlný svedok tunelovania, tak to ignorujete a nevadí Vám to, hlavne mi ani nepomáhate. Ale keď Vy máte pocit, že Vás ohrozuje nejaký neznámy 19 ročný študent, ktorý už nežije, tak z toho urobíte terorizmus a chcete nás kontrolovať všade. pritom máte ochranku, takže tá by Vás mala ochrániť. Mňa nemá kto ochrániť, tak prečo ste mi nepomohol a ignorujete ma? Vám nechýbajú ako premiérovi peniaze v štátnom rozpočte, keď Slovensku hrozí kolaps? Vám nevadí, že z VSŽ sa stratili miliardy, nikto za to nebol potrestaný a polícia a prokuratúra nekonala, pritom za to brala vysoké platy? Vážne Vám nevadia takto vyhodené peniaze všetkých Slovákov? Vy ste v skutočnosti kresťan?
Pretože takáto pretvárka a prázdne reči sú vizitkou človeka, ktorý na Slovákov doslova kašle.

Mňa možu i zabiť, možem dožiť na ulici a aj tak mi nepomožete ako premiér Slovenskej republiky? Prečo???? Lebo nie som homosexuál? Alebo skor preto, že v skutočnosti Vás problémy Slovenska nezaujímajú, ste len človek, ktorý má marketingové prázdne reči?

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/14/oznameni-kriminalni-policii-cr-od-nepohodlneho-svedka-tunelovani-vsz-kosice/

27.9.2022 ste uviedol pre Financial Times, že slovenskej ekonomike hrozí kolaps. Tak ekonomike na Slovensku hrozí kolaps a Vy riešite to, čo nie je podstatné? Ja nemám pocit, že ste premiér, ale vysokoškolák, ktorý sa predvádza….

1.10.2022 ste navštívil cintorín v Ladomírovej. Nemal by túto záležitosť riešiť okresný prokurátor a Vy ako premiér by ste sa mal venovať závažnejším veciam? Okrem iného aj korupcii, nečinnosti polície a prokuratúry a fungovaniu Vašich ministrov? I keby hrozilo vyhostenie veľvyslanca, ale od toho je ministerstvo zahraničia, to má riešiť tieto záležitosti.

Na FB som našla 3.10.2022 túto Vašu fotografiu s Dušanom Dědečkom. Náhodou….Nevkladala som ju tam ja, ani som ju nesdieľala , kolovala po FB….

Poznáte sa s ním osobne? Preto ho najprv sudca pustil z väzby, lebo pán Dědeček má správne známosti? Ja viem, že potom ho naspäť do väzby vzali, ale to až po tom, čo túto skutočnosť verejnosť kritizovala.

13.10.2022 som vložila na Váš FB tento otvorený dopis. Zase žiadna pomoc, ani odozva.

Asi nie som Vaša známa a korupcia a nekvalitná práca polície a prokuratúry Vás nezaujíma…Alebo prečo ste mi nepomohol?
Pod Vás osobne ako pod premiéra patrí minister vnútra a minister spravodlivosti, takže je nielenže Vaša právomoc túto oblasť riešiť, ale aj povinnosť.

A nakoniec dňa 26.10.2022 som od Vašej kancelárie dostala túto odpoveď a nikto konkrétny sa mi pod ňu nepodpísal.

Takže skoro po 2 mesiacoch moj list prepošlete od Vás z Úradu vlády prezidentke, aby ho riešila ona a ona ma pre zmenu na FB zablokovala a na maily neodpovedá od decembra 2020.
Vaši pracovníci , ktorí sú na Úrade vlády SR nevedia, že minister vnútra a minister spravodlivosti spadá pod Vás ako pod premiéra? Vaši pracovníci nevedia čítať? Lebo ja som jasne žiadala o pomoc, i Vás, i prezidentku. Oboch.

Takže slovenská ekonomika kolabuje a Vy riešite cintorín v Ladomírovej, predtým ste sa na Úrade vlády fotil s Dědečkom, riešite homosexuálov a nedokázaný terorizmus.

Korupcia , nečinnosť polície a prokuratúry a kolaps ekonomiky Vás ako premiéra nezaujíma a ešte si myslíte, že to „vyriešite“ ospravedlnením na sociálnych sieťach.

No to je požehnanie, mať na Slovensku takéhoto premiéra!? Za čo nás vobec „Boh trestá“? Zaujíma Vás vobec ako žijú bežní Slováci? Lebo mne sa zdá, že nie a takto sa správajú i Vaši podriadení. Asi od Vás chytili maniére, že Vy ste niečo viac…..

Ja som Vás požiadala o pomoc ako svedok veľkého tunelovania a doslova ste na mňa kašľal.
Ale na druhej strane hovoríte o demokracii, dodržiavaní ľudských práv a bojíte sa terorizmu?
Premýšľate vobec nad tým, čo hovoríte alebo nás všetkých obyčajných ľudí máte za idiotov?

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/26/premier-heger-a-jeho-vnimanie-spravodlivosti-a-demokracie/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/15/pan-heger-mne-na-toto-vase-spravanie-ospravedlnenie-nestaci/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/13/otvoreny-dopis-premierovi-eduardovi-hegerovi-ktory-tvrdi-ze-slovensko-je-slobodna-a-demokraticka-krajina/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/13/eva-rezesova-a-prvy-rozsudok-v-madarsku-domace-vazenie/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/10/daniel-lipsic-maros-zilinka-a-praca-prokuratury/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/22/daniel-lipsic-preco-ste-mi-nepomohol-ako-specialny-prokurator/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/23/prezidentka-caputova-a-jej-demokracia-v-praxi/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/21/maros-zilinka-stefan-hamran-roman-mikulec-a-daniel-lipsic-prosim-vas-zacnite-pracovat-v-prospech-obcana/

Vypočula som si aj tento nižšie pripojený rozhovor (moderátora neuznávam, pustila som si to kvoli hosťovi), treba to pretočiť ďalej, nie od začiatku a mám pocit, že celá ta kauza je divná….myslím zo strany pána Hegera. Umelo nafúknutá a pravda je niekde inde. Okrem toho, keď sa má čas pán Heger venovať tejto kauze, tak by sa mal venovať aj kauzám, na ktoré som upozornila ja a pomocť mi. Ja som taký istý občan SR ako všetci homosexuálovia, ktorým teraz pomáha, a pritom im nejde o život ako mne…. a mala by som mať rovnaké práva.

Pravda by nemala byť umlčaná a spoločnosť by sa nemala deliť na vyvolených a na bezvýznamných …A priestor na vyjadrenie názoru by mali dostať obe strany.

Generálny prokurátor Maroš Žilinka, úctu si musíte zaslúžiť

03.05.2024

Prokurátor Matúš Harkabus v posledných dňoch poskytol niekoľko rozhovorov o pomeroch a pracovnej atmosfére na Generálnej prokuratúre SR. Prikladám tu odkazy na dva rozhovory s ním. Vypočula som si ich oba, nemusím so všetkým súhlasiť….ale pochopila som z nich, že Maroš Žilinka sa správa neštandardne a ako neobmedzený vládca, ktorý má vo všetkom pravdu. Prokurátor [...]

Milan Lučanský bol čestný policajt alebo kryl niektoré kauzy?

02.05.2024

Mnohí si z Milana Lučanského urobili modlu čestného policajta. Ja si to nemyslím. V poslednom článku som uviedla odkazy na rozhovory s bývalým policajným viceprezidentom Jaroslavom Málikom. Hovoril v nich vo februári 2020 o zlej situácii v polícii. Hovoril tam o tom, ako niektoré kauzy nevyšetrovali, ale nedostali písomné príkazy že to nesmú, ale hľadali sa dovody, prečo [...]

Zuzana Čaputová, čo ste urobila dobré pre Slovensko ako prezidentka?

30.04.2024

Zuzana Čaputová v rozhovore s českými novinármi spomína, že neľutuje svojho vstupu do politiky, ani rozhodnutia neobhajovať prezidentský post. Vychádzala som z písaného textu k nižšie pripojenému článku: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-podcast-dobrovsky-sidlo-nevidim-svou-budoucnost-v-politice-rika-koncici-slovenska-prezidentka-250727 Moj komentár k tomu jej [...]

izrael

Hamas spustil raketový útok na Tel Aviv, mestom znejú sirény

26.05.2024 13:30, aktualizované: 14:00

Ozbrojené krídlo palestínskeho hnutia vyhlásilo, že z Pásma Gazy spustilo "veľký raketový" útok na Tel Aviv.

Fico postrelenie prevoz

Fica čaká v pondelok kontrola. Richter: Pri plnom zdraví bude možno do konca roka

26.05.2024 13:22, aktualizované: 13:39

Ivan Štefunko z PS ocenil informovanie o zdravotnom stave premiéra.

Marián Viskupič

Viskupič: Bude lepšie, ak sa stane predsedom parlamentu Raši, a nie Danko

26.05.2024 13:10

Ministerka hospodárstva Denisa Saková zopakovala, že na nominácii Rašiho trvajú.

Papua New Guinea, zosuv pôdy

Pochovala ich hora. Masívny zosuv pôdy pochoval v Papue-Novej Guinei vyše 670 ľudí, odhaduje OSN

26.05.2024 12:18

V oblasti bolo zavalených viac ako 150 domov. Vyslobodených bolo zatiaľ päť tiel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 199
Celková čítanosť: 2984568x
Priemerná čítanosť článkov: 14998x

Autor blogu

Kategórie