Založ si blog

Pán Heger, mne na toto Vaše správanie ospravedlnenie nestačí

Ešte raz Vás žiadam, ak hovoríte, že Slovensko je slobodná a demokratická krajina, tak to dokážte. To myslím vážne. Je neprípustné, aby sa ktokoľvek kvôli svojmu spôsobu života mal báť o svoj život.

Platí to aj pre mňa? Mne ste prečo nepomohol? Lebo som bezdomovec vinou ututlaného tunelovania VSŽ Košice? To ste kresťan?
Vložila som Vám odkaz na článok na Váš FB, a poslala tento dopis aj mailom na úrad vlády SR.

Zastávate si len určité skupiny ľudí? Pre bezdomovcov tieto práva neplatia? Tým nepomáhate? Pre nich neplatí ani Ústava, ani Listina základných práv a slobod?

Na Vaše vyjadrenia som reagovala na základe tohto článku, lebo mi to pripadá, že vediete len prázdne reči a v skutočnosti to nemyslíte vážne. Pekne hovoríte, len keď Vás snímajú kamery alebo ste v médiach, ale v skutočnosti tak nekonáte.

Požiadala som Vás ako premiéra o pomoc viackrát a ignoroval ste ma. Prečo? Lebo z toho nemáte politické body? Lebo pri mojej pomoci by ste nemohol len tak naprázdno „kecať“? To by ste musel niečo skutočne aj urobiť: skontrolovať prácu ministra vnútra a minister vnútra by musel skontrolovať prácu policajného prezidenta. Prípadne mi možte pomocť i finančne, určite na to ako premiér máte fond. Neurobil ste nič z toho, ale ste ma viackrát ignoroval.

Ste za to platený ako premiér, nepožiadala som Vás o pomoc ako súkromná osoba. Jste oficiálne premiérom SR, pod Vás spadá minister vnútra Mikulec a pod neho spadá zase policajný prezident Hamran. Ani jeden z nich mi nepomohol.
Romana Mikulca som oslovila i mailom, i poštou ešte v júni 2020. Ignoroval ma, mail čítal.
Štefana Hamrana ako policajného prezidenta som oslovila v septembri 2022, i mailom, i poštou. Mail vyhodil bez prečítania, mám dokaz.

Tak moment, Vy nás chcete doslova sledovať, na to čas za naše dane máte, ale prácu, za ktorú ste platení, na to čas nemáte?

Prečo uprednostňujete len jednu skupinu ľudí? Oni sú lepší ako ja?
Ja som málo dokázala, tak ste sa rozhodol ako kresťan, že mám zomrieť v zahraničí na ulici? Čo ste Vy za človeka, keď vediete len prázdne reči v pracovnej dobe za naše dane?

Tak ešte raz: upozornila som Vás na ututlané vyšetrovanie tunelovania VSŽ Košice. Neurobil ste nič pre to, aby ste zistil prečo to ututlali a kto to ututlal a prečo ma ako svedka nechránili. Ale na nejaké pochody v Bratislave čas máte? Tak venujte svoju pracovnú pozornosť aj mojim kauzám!!! O to Vás žiadam ako premiéra a neignorujte ma. Je to vo verejnom záujme, som doležitý svedok a vy všetci ma ignorujete. Nie je to divné?

Alebo chcete „chrániť“ tunelárov, nečestných policajtov a prokuratorov, ministra Mikulca, policajného prezidenta Hamrana, Maroša Žilinku, Daniela Lipšica? Tí tiež nekonali, i keď som ich prosila o pomoc.

Ale to je trestné kryť trestnú činnosť, to predpokladám ako premiér viete. Tak konajte spolu s prezidentkou Čaputovou. Tu som tiež prosila o pomoc a tiež ignorácia. Ja som taký istý občan SR ako ľudia, ktorým ste pomáhali na pochode v Bratislave.

Nižšie prikladám dopis, ktorý som Vám poslala mailom 13.10.2022.

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/13/otvoreny-dopis-premierovi-eduardovi-hegerovi-ktory-tvrdi-ze-slovensko-je-slobodna-a-demokraticka-krajina/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/11/boris-kollar-a-spravodlivost-pre-rezesovcov-podla-neho-neplati/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/14/eva-rezesova-a-dusan-dedecek-rozhoduju-sudy-rozdielne-u-bohatych-a-u-beznych-ludi/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/08/25/preco-roman-mikulec-a-milan-lucansky-nechceli-presetrit-dve-zavazne-kauzy/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/12/caputova-hamran-a-spravodlivost-po-slovensky/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/13/dokedy-sa-budeme-hrat-na-demokraciu-a-pozerat-na-nespravodlivost/

https://popelka.blog.pravda.sk/2012/03/29/farmaceuticky-priemysel-rakovina-a-nemocnica-kosice-saca-a-s/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/21/maros-zilinka-stefan-hamran-roman-mikulec-a-daniel-lipsic-prosim-vas-zacnite-pracovat-v-prospech-obcana/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/10/daniel-lipsic-maros-zilinka-a-praca-prokuratury/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/02/zuzana-caputova-a-ustava-slovenskej-republiky/

Ďakujem.

S pozdravom

Magdaléna Nadzamová

Generálny prokurátor Maroš Žilinka, úctu si musíte zaslúžiť

03.05.2024

Prokurátor Matúš Harkabus v posledných dňoch poskytol niekoľko rozhovorov o pomeroch a pracovnej atmosfére na Generálnej prokuratúre SR. Prikladám tu odkazy na dva rozhovory s ním. Vypočula som si ich oba, nemusím so všetkým súhlasiť….ale pochopila som z nich, že Maroš Žilinka sa správa neštandardne a ako neobmedzený vládca, ktorý má vo všetkom pravdu. Prokurátor [...]

Milan Lučanský bol čestný policajt alebo kryl niektoré kauzy?

02.05.2024

Mnohí si z Milana Lučanského urobili modlu čestného policajta. Ja si to nemyslím. V poslednom článku som uviedla odkazy na rozhovory s bývalým policajným viceprezidentom Jaroslavom Málikom. Hovoril v nich vo februári 2020 o zlej situácii v polícii. Hovoril tam o tom, ako niektoré kauzy nevyšetrovali, ale nedostali písomné príkazy že to nesmú, ale hľadali sa dovody, prečo [...]

Zuzana Čaputová, čo ste urobila dobré pre Slovensko ako prezidentka?

30.04.2024

Zuzana Čaputová v rozhovore s českými novinármi spomína, že neľutuje svojho vstupu do politiky, ani rozhodnutia neobhajovať prezidentský post. Vychádzala som z písaného textu k nižšie pripojenému článku: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-podcast-dobrovsky-sidlo-nevidim-svou-budoucnost-v-politice-rika-koncici-slovenska-prezidentka-250727 Moj komentár k tomu jej [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 199
Celková čítanosť: 2984334x
Priemerná čítanosť článkov: 14997x

Autor blogu

Kategórie