Založ si blog

Štefan Hamran vraj odvádzal ťažkú policajnú prácu, tvrdí to Ľubomír Galko a nadáva na nového ministra vnútra na svojom FB

Ľubomír Galko má zvláštne vnímanie spravodlivosti ohľadne Štefana Hamrana. Zároveň kritizuje nového ministra vnútra.
Pánovi Galkovi rozkrádanie VSŽ a nefunkčná polícia nevadila, keď som ho o pomoc prosila ja.
Práve Ľubomír Galko, ako veľký bojovník za spravodlivosť a proti korupcii ma na FB zablokoval už dávnejšie po tom, čo som na jeho profil dala dva odkazy na moje články na blogu o Rezešovcoch. Odkazy dám na koniec článku.

Toto uverejnil Ľubomír Galko na FB vo štvrtok 26.10.2023. Kolovalo to po FB.

Strašný buran ten Šukaj. Zatiaľ čo on ešte ťahal gumeného káčera, tak dlhoročný policajt Hamran roky velil kukláčom a odvádzal ťažkú policajnú prácu. Dnes bol vykopnutý tým Šukajom, č i Eštókom, či ako sa ten bulo volá, ako najposlednejší niktoš, bez osobného stretnutia, bez poďakovania, bez potrasenia ruky, len listom. A odvelený do Popradu – tri dni pred odchodom do civilu na jeho vlastnú žiadosť, ktorú si sám podal.
Ono si henten Šukaj teraz určite myslí, aký je frajer a ako nenávidenému policajnému prezidentovi zakrútil krkom. V skutočnosti však len ukázal, že je obyčajný trtko a ani na poriadneho mafiána, ktorý je síce gaunerom, ale aspoň má štýl, nedorástol.

Tu je jeho druhý príspevok z FB zo dňa 27.10.2023:

Ako sa asi teraz cítia tí všetci užitoční idioti z radov novinárov (a mám na mysli predovšetkým tých píšucich z Denníka N a SME), ktorí sú na vine tomu, čo tu máme? Teraz, keď henten blázon Eštók bez ohľadu na zákon a na hocičo iné ide rozmlátiť policajný zbor na padrť a Pellegrini sa im ešte do ksichtov škerí a povie, že, šak to je super, konečne sa budú ľudia cítiť bezpečne. Tak čo, bubelajkovia, aký je to pocit, vedieť, že ste toto zapríčinili? Lebo vy ste to zapríčinili, ani Matovič, ani vláda, ani Jožko Mrkvička, ani Duch svätý. Vy ste tlačili dopredu PS ako zmyslov zbavení, tak, že ste vybudili všetkých skrytých aj neskrytých voličov Smeru k voľbám proaziť PS. A vy ste týmto vyintrigovali Demokratov aj Alianciu z parlamentu. A vy ste naháňali Pellegriniho bande hlasy.Vy ste to boli.
A ešte jedna otázka. To hentoho Pellegriniho, čo si s vami teraz denne vytiera svoju zadnú časť tela, to toho ste čistili v Perwolle a tlačili nám tu každý deň do hláv, že to je ten demokrat, čo pôjde do vami vysnívanej vlády zmierenia? To pre hentoho Eštóka ste nahovárali demokratické strany, že veď dajte Smeru 2 veľkorysú ponuku a dajte im aj vnútro aj všetko?
Blbý pocit, čo? Užite si ho. Najprv rozmlátia políciu, potom ste na rade vy v médiách. Smutné je len to, že si to s vami, s prepáčením, odserú aj novinári, ktorí si chceli robiť svoju robotu normálne.

To by ma zaujímalo, na základe čoho zhodnotil pán Galko, že Štefan Hamran odvádzal ťažkú policajnú prácu. Nerobil to zadarmo, bral za to určite náležitý plat podľa platných tabuliek a určite nebol nízky.
Ja zase viem z vlastných skúseností, že Štefan Hamran ako policajný prezident na svoje pracovné povinnosti kašlaľ. Keď som ho oslovila ja, ako svedok jednej z najväčších kauz tunelovania na Slovensku, tak moj mail bez prečítania vyhodil. Keď toto je ťažká policajná práca, tak neviem, kde má tu latku poctivej a ťažkej práce postavenú pán Galko….
Okrem toho, ako zvládal a riešil problémy s migrantami? Ako zvládal a riešil situáciu na východnej hranici, na ktorú dlhé roky upozorňuje michalovský novinár Marek Boka?

Toto je poctivá práca za vysoký plat policajného prezidenta? Jeho prácou nemalo byť hlavne chodiť na tlačovky a dávať rozhovory. On mal riešiť skutočné problémy. Robil to?
Keď dokázali ustrážiť hranice v čase corony, tak prečo to nezvládajú teraz?

Mimochodom, minule som bola nakupovať a v Lidlu v ČR som videla mnoho cudzincov. Fakt asi cca 20 -30, možno viac. Až ma zamrazilo. Vyšla som von s nákupom a na parkovisku bol veľký autobus, ktorý na nich čakal so slovenskou značkou TN.
Už mi ti imigranti pripadajú ako organizované akcie….

Tu sú dokazy, že som Štefana Hamrana oslovila. Nepomohol mi, rovnako ako mi nepomohol Daniel Lipšic, Maroš Žilinka, prezidentka Zuzana Čaputová…..

Nerobím si ilúzie, že sa teraz niečo zmení, ale dopredu nadávať je nefér. A ešte v tom prípade, keď Štefan Hamran si svoju prácu rbil lajdácky. V súkromnej firme by ho za takúto prácu vyhodili za hrubé porušovananie pracovných povinností. To len na Slovensku a v ČR ten človek odíde dohodou a ešte s výsluhou z daní občanov a to mi vadí.
Otázkou je, či na Slovensku, i v ČR sú vobec nestranní a spravodliví policajti, ktorí by takúto nezákonnú činnosť zneužívania právomoci dokázali vyšetriť.
To je vrchol drzosti svedkovi závažnej kauzy nepomocť, miesto toho mu znepríjemniť a zničiť celý pracovný a súkromný život.
A pan Galko to považuje za ťažkú prácu? To myslí vážne?

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/03/caputova-hamran-vagovic-matovic-mal-pravdu/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/12/caputova-hamran-a-spravodlivost-po-slovensky/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/14/oznameni-kriminalni-policii-cr-od-nepohodlneho-svedka-tunelovani-vsz-kosice/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/21/maros-zilinka-stefan-hamran-roman-mikulec-a-daniel-lipsic-prosim-vas-zacnite-pracovat-v-prospech-obcana/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/08/29/vladimir-palko-byvaly-minister-vnutra-a-kauza-vsz-kosice-jeho-odpoved/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/08/25/preco-roman-mikulec-a-milan-lucansky-nechceli-presetrit-dve-zavazne-kauzy/

A Ľubomírovi Galkovi, ako politikovi, ktorý bojoval za spravodlivosť som na FB dala tieto dva odkazy na články a prosila ho, aby mi s tým pomohol. Nepomohol, miesto toho ma zablokoval.

https://popelka.blog.pravda.sk/2012/01/21/prokuratura-policia-politici-palko-fico-poslanci/

https://popelka.blog.pravda.sk/2012/07/30/rezesovci-tunelovat-se-vyplaci/

Doplnenie 28.10.2023:

Tu sú odkazy na videa, kde hovorí michalovský novinár Marek Boka o situácii na východnej hranici. Stačí si pozrieť aspoň prvé video s názvom Mafia na východe

https://popelka.blog.pravda.sk/2023/10/11/imigranti-a-lahostajni-slovenski-obcania-pokial-sa-im-problem-netyka-priamo/

Špeciálna prokuratúra túto „kauzu“ nevyšetruje? Lebo ide o manželku špeciálneho prokurátora?

01.03.2024

MUDr. Alena Tamaškovičová, manželka špeciálneho prokurátora Mgr. Martina Tamaškoviča bola v Nemocnici Nové Zámky zástupkyňou riaditeľa pre medicínsky úsek. Predtým bola zástupkyňou riaditeľa pre vnútornú správu. Minulý rok vykázala táto Nemocnica stratu 6 403 295 EUR, čo je vyše 1 miliona EUR mesačne. Dali tam dočasne novú riaditeľku a staré vedenie vraj [...]

Majú prokurátori trestnoprávnu imunitu?

29.02.2024

Včera som uverejnila v článku list špeciálnemu prokurátorovi Martinovi Tamaškovičovi. Už je stiahnutý z titulky. Tak sa verejne pýtam, či prokurátori majú trestoprávnu imunitu a nesmie sa o nich písať, ani od nich chcieť poctivú prácu? Ide o tento článok: https://popelka.blog.pravda.sk/2024/02/28/dopis-specialnemu-prokuratorovi-martinovi-tamaskovicovi/ A včera som ho [...]

Dopis špeciálnemu prokurátorovi Martinovi Tamaškovičovi

28.02.2024

Vážený pán Tamaškovič, dovoľujem si na Vás sa obrátiť z dvoch dovodov: obrátila sa na mňa s prosbou Vaša manželka MUDr. Alena Tamaškovičová a chcela rady zadarmo. Jej mail prikladám nižšie a týkal sa Vášho dnes už nebohého otca. Preto si dovoľujem na Vás obrátiť so žiadosťou o pomoc ja. Vašeho šéfa JUDr. Daniela Lipšica som niekoľkokrát o pomoc žiadala. [...]

Prezidentka Zuzana Čaputová

Schôdzka Blanára s Lavrovom nás nepriblížila k mieru na Ukrajine, reagovala Čaputová

03.03.2024 12:44

Podľa prezidentky najrýchlejšia cesta k mieru vedie cez ruského prezidenta Putina, keď svojim jednotkám nariadi odísť z Ukrajiny.

Izrael Palestínčania Gaza

Hamas: Prímerie v Gaze môže byť do 24 až 48 hodín, ak Izrael prijme podmienky

03.03.2024 12:04

V Káhire už sú predstavitelia Kataru i vyslanec USA. Izrael svoj tím do Káhiry na rokovania vraj nepošle.

vlajky, hrad, bratislava, slovensko, eú, európska únia

Prieskum SANEP: Súhlasili by ľudia na Slovensku so zrušením práva veta pri hlasovaní v EÚ?

03.03.2024 12:00

Mali by mať malé krajiny ako je aj Slovensko rovnaký hlas ako veľké štáty? Považujete úvahy o zrušení práva veta za obmedzenie malých krajín?

dolinková

Lekárnici žiadajú Dolinkovú riadne prekopať jeden zo zdravotníckych zákonov, navrhujú cez 40 zmien

03.03.2024 11:31

Pripravovaný návrh novely zákona plánuje ministerstvo predložiť do pripomienkového konania v apríli alebo máji tohto roka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 188
Celková čítanosť: 2929249x
Priemerná čítanosť článkov: 15581x

Autor blogu

Kategórie