Založ si blog

Boris Kollár zakazujete nám premýšľať zdravým rozumom? Prestaňte šírit paniku. . .

To by som bola rada, keby mi Boris Kollár vysvetlil, prečo sa zapodieva touto kauzou? Je azda vyšetrovateľ? Hovoril s páchateľom predtým?
A hlavne berie plat ako predseda parlamentu a za ten plat sa nevenuje svojej práci.

Keď som ho požiadala o pomoc ja, tak si dovolil ma ignorovať.
Novinári, to neviete politikov usmerniť, nech sa venujú tomu, čomu majú a nech nešíria absurdné výroky?

Keď som čítala tento titulok, tak som si myslela, že toto je nezmysel a napísal to nejaký doslova tzv. konšpiratívny web, kde sa človek nedozvie seriozne informácie. Ikeď ja na konšpiratívne weby neverím. A že je to len blbý žart. Ale uverejnila to SITA a Boris Kollár to povedal v Slovenskej televízii.

https://www.webnoviny.sk/kollar-si-nemysli-ze-by-vraha-zo-zamockej-inspirovali-vyroky-slovenskych-politikov-bol-to-neonacista-motivovany-breivikom/

Citujem z článku:
Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) si nemyslí, že by sa Juraj K., ktorý v bratislavskom bare Tepláreň zastrelil dvoch ľudí, inšpiroval pri svojom čine výrokmi slovenských politikov.
Ako povedal v diskusnej relácii O 5 minút 12 RTVS, jeho motiváciou boli rasovo motivované vraždy v Spojených štátoch amerických.

U premiéra bol dvakrát
„Bol motivovaný Breivikom (Anders Behring Breivik, pozn. SITA) v Nórsku a potom na Novom Zélande (vraždy v Christchurch, pozn. SITA),“ povedal Kollár.

V manifeste páchateľa podla neho nie je ani jeden výrok slovenského politika, ktorý by ho motivoval. „Bol to neonacista. je tam manifest proti židom, homosexuálom,“ vyhlásil Kollár.
Rovnako ohrozene ako LGBTI komunita by sa podľa neho mohli v súčasnosti cítiť aj židia alebo politici. „Bol u premiéra dvakrát,“ pripomenul šéf parlamentu.

Ako sa zachová spoločnosť
Podľa opozičného poslanca a predsedu strany Hlas-SD Petra Pellegriniho bude v súvislosti s aktuálnym napätím rozhodujúce, ako sa zachová spoločnosť nasledujúce dni.
„Nie iba jeden deň alebo dva dni. Alebo do pohrebu. Ako bude reagovať väčšinová spoločnosť,“ skonštatoval Pellegrini s tým, že ak pobúrenie prejde za dva dni a spoločnosť sa nepoučí, situácia menšín sa nezlepší.
Koniec citácie.

Pán Kollár, keď som Vás poprosila o pomoc, nepomohol ste mi a ignoroval ste ma.

Aha, podľa Vás to bola nedoležitá téma a Slovákom tie rozkradnuté miliardy z VSŽ určite nechýbajú? Alebo čo mi chcete tvrdiť? Alebo podľa Vás si pomoc nezaslúžim? Alebo za to platený nie ste? Ale nie ste platený ani za vyšetrovanie vrážd a za vynášanie informácii z vyšetrovacieho spisu. A kto vobec dovolil a pustil informácie von do médií a politikom? Alebo po novom sa vraždy už vyšetrujú tak, že všetko z polície dopredu „vykecáte“ verejnosti a politikom?
A teraz sa Boris Kollár pasujete do role vyšetrovateľa?

Tu sú články, kde som Vás poprosila o pomoc a sú tam info, ktoré som Vám poslala.

Boris Kollár a spravodlivosť, pre Rezešovcov podľa neho neplatí?

Tu sú ďalšie informácie ku kauze Rezešovci a tunelovanie VSŽ Košice.

Eva Rezešová a prvý rozsudok v Maďarsku domáce väzenie

To tak rychlo tuto vraždu stihli vyšetriť? O čo vlastne im ide, keď info dávajú verejnosti? A s inými verziami nepracujú? A prečo to dávajú do médií? Nenarušuje to vyšetrovanie a prečo ten únik informácii z vyšetrovania? Nemali by mlčať na verejnosti a vyšetrovať? Veď fakty verejnosti možu povedať, až všetko komplet vyšetria. Teraz sú na začiatku.

https://www.webnoviny.sk/vrazdu-na-zamockej-ulici-preklasifikovali-na-teroristicky-utok-za-jeho-schvalovanie-hrozi-10-rokov-za-mrezami/

Nie je to v iných prípadoch tak, že pri vyšetrovaní sa nesmú dávať informácie na verejnosť, aby sa nenarušovalo vyšetrovanie? Teraz to neplatí?

Minule to spomínal pán Mako v tomto rozhovore:

Makó o braní úplatkov: Bolo to jednoduché, na deti vtedy nemyslíte

A dúfam, že pán Žilinka, Lipšic, Kollár, Heger a Čaputová mi radi vysvetlia, prečo nepomohli mne. Lebo nie som homosexuál a ale požadujem vyšetrenie, kto ututlal vyšetrovanie VSŽ Košice plus ďalšiu kauzu, ktorú som spomínala v tomto nižšie pripojenom článku? A oni sú teraz platení , myslím tým polícia a prokuratúra len za to aby riešili túto menšinu? Prečo to nenechajú na vyšetrovateľov a pochybujem o tom, že tak rýchlo riešia ostatné vraždy. Alebo to je len zastrašovanie, aby náhodou ľudia nepožadovali skutočné vyšetrenie a skutočnú príčinu vraždy? Veď to by malo byť v záujme každého, i týchto pánov.

Túto vraždu nechám vyšetriť vyšetrovateľov, neviem o nej nič, len z médií. Ale som si vedomá, že by mali viac verzií a vyšetriť všetky a až potom informovať verejnosť. Alebo sú jasnovidci a vedia to dopredu?

A páni Žilinka, Kollár, Lipšic a Čaputová, Heger, prestaňte sa hrať so slovíčkami. Podstatné sú vaše činy a mňa zaujíma kauza VSŽ, tak sa jej venujte. Viete o nej dlhšiu dobu a nekonali ste.

Páni Žilinka, Hamran, Mikulec a Lipšic – pracujete v prospech občanov?

Čaputová, Hamran a spravodlivosť po slovensky

A vysvetlite mi, prečo ste mi nepomohli, ani prezidentka. Lebo teraz bezdomovcov a rozkradnuté miliardy z VSŽ Košice neriešite a nevadí Vám ani to, že nekonala polícia a prokuratúra?
V žiadnej práci nefunguje to, že pracovník rieši len to, čo chce. Pracovník za svoj plat musí riešiť všetko, čo je v jeho pracovných povinnostiach. Vy to nerobíte. Vy si vyberáte, čo budete riešiť. Je to diskriminačné k ostatným skupinám obyvateľov. A okrem toho, neplníte si svoje pracovné povinnosti a za to ste kráľovsky platení.

A TV Joj klamala, keď po internete koluje táto informácia? Je to pravda alebo nie je? Túto otázku by si mali dať i politici, i novinári a hlavne vyšetrovatelia.

Používajte zdravý rozum a nešírte paniku. Alebo sa bojíte toho, že vyjdu na povrch iné doležitejšie kauzy, preto venujete obrovskú pozornosť týmto vraždám, aby ste odvrátili pozornosť?

Viete, ja si nevážim Slovákov za to, že vás vobec zvolili. Pretože i zvieratá si nevyberú najslabšie kusy za vodcov svorky. Vy viditeľne nepoužívate zdravý rozum.

Neviete o tom prípade vobec nič a šírite paniku.

Riešenie, aby k takým prípadom nedochádzalo v budúcnosti vidím skor v zmene školstva, tu máte tri inšpiratívne prednášky od ľudí z praxe.
Zaviedla by som na školách povinné sebepoznávanie, základy psychologie už na základných školách, aby mladí ľudia zvládali rozchody a aby nedochádzalo k šikane…..tých tém, ktoré by sa mohli na školách učiť je viac. Keď vám politikom a policajtom záleží na mladej generácii, tak navrhnete skor toto riešenie, ako absurdnú buzeráciu. Ale viem, nastáva ešte väčšia chudoba, tak nás chcete viac kontrolovať…..na našom dobre vám vobec nezáleží. Lebo keby vám na tom záležalo, tak by ste sa chovali inak a inak skutočne konali….v prospech nás všetkých.

Len sa divím, že novinári nemajú dosť zdravého rozumu, aby tieto vaše absurdity zastavili. Veď i malé deti majú viac zdravého rozumu ako vy politici.

Jan Mühlfeit: „Sebepoznání je nejdůležitější věc na světě, přesto se neučí na žádné škole“

Jan Mühlfeit – Pro Billa Gatese bych pracoval i za stravenky | LIDÉ Z PRAXE

Marian Jelínek: „To nejlepší vzniká bez motivace“

František Koukolík: O špatných lidech (tento pán má dobré prednášky, je to lekár)

Evropská únie a český premiér Fiala

28.11.2022

Zajímavé je sledovat, jak český premiér Petr Fiala se vyvíjí a stále mluví něco jiného. Tady jsou konkrétní videa, i k EU, i k České republice. Jeho slová a činy nejsou souladu a mění se podle situace. Vložila jsem tady i starší videa, kde mluvil jinak, jak teď koná. Vzhledem k tomu, že Česká republika je teď předsedající zemí EU, tak jeho politika má vliv na [...]

Otvorený list Petrovi Visolajskému

26.11.2022

Vážený pán Visolajský, žiadam Vás, aby ste prešetrili všetky tieto maily, prečo Vaši kolegovia lekári nižšie uvedeným pacientom nepomohli a neporadili so stravou a zdravým životným štýlom. Je to cca 100 mailov od marca 2012. Mám ich viac, ale toto množstvo som zatiaľ dala do textu a urobila z mailov printscreeny ako dokaz, že mi tí ľudia skutočne poslali mail. Doplnenie [...]

Matovič, Visolajský, nie je vám to trápne takto jednať?

25.11.2022

Snaha zachrániť každého pacienta je podľa Petra Visolajského samozrejmosťou, problém je podľa neho však niekde inde. To ste myslel vážne? Lebo podľa mňa tomu na Slovensku tak nie je. A pán Matovič to nevidí? Citujem z článku, ktorý uverejnili web noviny 8.3.2021: https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/nie-je-nam-tu-na-slovensku-ani-trochu-trapne-pyta-sa-peter-visolajsky/ [...]

Sliač, referendum, urna

Referenda o predčasných voľbách by sa určite zúčastnilo 37,1 percenta ľudí

01.12.2022 22:46

Spolu 56 percent vyjadrilo pochybnosť o svojej účasti v referende alebo ju priamo odmietli.

HIV, AIDS

HIV je na vzostupe a zabíja aj na Slovensku. Môže za to hanba a predsudky

01.12.2022 21:31

Prečo v posledných rokoch výskyt HIV v Európe aj na Slovensku stúpa? Aké mýty a predsudky v spoločnosti pretrvávajú a aký vplyv na šírenie HIV má to, že predsudky majú často aj zdravotníci a lekári? (podcast)

Martin Klus

Klus požiada o ukončenie členstva v SaS, kritizuje návrh na odvolanie vlády

01.12.2022 21:07, aktualizované: 22:02

Poslanec predpokladá, že tak ako v roku 2012, aj teraz by SaS mala problém obhájiť svoju parlamentnú existenciu.

mh17

Verdikt v prípade zostrelenia letu MH17 je právoplatný, prokuratúra sa neodvolala

01.12.2022 20:02

Rusko akúkoľvek účasť na zostrelení letu MH17 popiera a odmieta žiadosti o vydanie osôb zodpovedných za celú tragédiu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 96
Celková čítanosť: 1534607x
Priemerná čítanosť článkov: 15985x

Autor blogu

Kategórie