Založ si blog

Boris Kollár zakazujete nám premýšľať zdravým rozumom? Prestaňte šírit paniku. .

To by som bola rada, keby mi Boris Kollár vysvetlil, prečo sa zapodieva touto kauzou? Je azda vyšetrovateľ? Hovoril s páchateľom predtým?
A hlavne berie plat ako predseda parlamentu a za ten plat sa nevenuje svojej práci.

Keď som ho požiadala o pomoc ja, tak si dovolil ma ignorovať.
Novinári, to neviete politikov usmerniť, nech sa venujú tomu, čomu majú a nech nešíria absurdné výroky?

Keď som čítala tento titulok, tak som si myslela, že toto je nezmysel a napísal to nejaký doslova tzv. konšpiratívny web, kde sa človek nedozvie seriozne informácie. Ikeď ja na konšpiratívne weby neverím. A že je to len blbý žart. Ale uverejnila to SITA a Boris Kollár to povedal v Slovenskej televízii.

https://www.webnoviny.sk/kollar-si-nemysli-ze-by-vraha-zo-zamockej-inspirovali-vyroky-slovenskych-politikov-bol-to-neonacista-motivovany-breivikom/

Citujem z článku:
Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) si nemyslí, že by sa Juraj K., ktorý v bratislavskom bare Tepláreň zastrelil dvoch ľudí, inšpiroval pri svojom čine výrokmi slovenských politikov.
Ako povedal v diskusnej relácii O 5 minút 12 RTVS, jeho motiváciou boli rasovo motivované vraždy v Spojených štátoch amerických.

U premiéra bol dvakrát
„Bol motivovaný Breivikom (Anders Behring Breivik, pozn. SITA) v Nórsku a potom na Novom Zélande (vraždy v Christchurch, pozn. SITA),“ povedal Kollár.

V manifeste páchateľa podla neho nie je ani jeden výrok slovenského politika, ktorý by ho motivoval. „Bol to neonacista. je tam manifest proti židom, homosexuálom,“ vyhlásil Kollár.
Rovnako ohrozene ako LGBTI komunita by sa podľa neho mohli v súčasnosti cítiť aj židia alebo politici. „Bol u premiéra dvakrát,“ pripomenul šéf parlamentu.

Ako sa zachová spoločnosť
Podľa opozičného poslanca a predsedu strany Hlas-SD Petra Pellegriniho bude v súvislosti s aktuálnym napätím rozhodujúce, ako sa zachová spoločnosť nasledujúce dni.
„Nie iba jeden deň alebo dva dni. Alebo do pohrebu. Ako bude reagovať väčšinová spoločnosť,“ skonštatoval Pellegrini s tým, že ak pobúrenie prejde za dva dni a spoločnosť sa nepoučí, situácia menšín sa nezlepší.
Koniec citácie.

Pán Kollár, keď som Vás poprosila o pomoc, nepomohol ste mi a ignoroval ste ma.

Aha, podľa Vás to bola nedoležitá téma a Slovákom tie rozkradnuté miliardy z VSŽ určite nechýbajú? Alebo čo mi chcete tvrdiť? Alebo podľa Vás si pomoc nezaslúžim? Alebo za to platený nie ste? Ale nie ste platený ani za vyšetrovanie vrážd a za vynášanie informácii z vyšetrovacieho spisu. A kto vobec dovolil a pustil informácie von do médií a politikom? Alebo po novom sa vraždy už vyšetrujú tak, že všetko z polície dopredu „vykecáte“ verejnosti a politikom?
A teraz sa Boris Kollár pasujete do role vyšetrovateľa?

Tu sú články, kde som Vás poprosila o pomoc a sú tam info, ktoré som Vám poslala.

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/11/boris-kollar-a-spravodlivost-pre-rezesovcov-podla-neho-neplati/

Tu sú ďalšie informácie ku kauze Rezešovci a tunelovanie VSŽ Košice.

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/13/eva-rezesova-a-prvy-rozsudok-v-madarsku-domace-vazenie/

To tak rychlo tuto vraždu stihli vyšetriť? O čo vlastne im ide, keď info dávajú verejnosti? A s inými verziami nepracujú? A prečo to dávajú do médií? Nenarušuje to vyšetrovanie a prečo ten únik informácii z vyšetrovania? Nemali by mlčať na verejnosti a vyšetrovať? Veď fakty verejnosti možu povedať, až všetko komplet vyšetria. Teraz sú na začiatku.

https://www.webnoviny.sk/vrazdu-na-zamockej-ulici-preklasifikovali-na-teroristicky-utok-za-jeho-schvalovanie-hrozi-10-rokov-za-mrezami/

Nie je to v iných prípadoch tak, že pri vyšetrovaní sa nesmú dávať informácie na verejnosť, aby sa nenarušovalo vyšetrovanie? Teraz to neplatí?

Minule to spomínal pán Mako v tomto rozhovore:

Makó o braní úplatkov: Bolo to jednoduché, na deti vtedy nemyslíte

A dúfam, že pán Žilinka, Lipšic, Kollár, Heger a Čaputová mi radi vysvetlia, prečo nepomohli mne. Lebo nie som homosexuál a ale požadujem vyšetrenie, kto ututlal vyšetrovanie VSŽ Košice plus ďalšiu kauzu, ktorú som spomínala v tomto nižšie pripojenom článku? A oni sú teraz platení , myslím tým polícia a prokuratúra len za to aby riešili túto menšinu? Prečo to nenechajú na vyšetrovateľov a pochybujem o tom, že tak rýchlo riešia ostatné vraždy. Alebo to je len zastrašovanie, aby náhodou ľudia nepožadovali skutočné vyšetrenie a skutočnú príčinu vraždy? Veď to by malo byť v záujme každého, i týchto pánov.

Túto vraždu nechám vyšetriť vyšetrovateľov, neviem o nej nič, len z médií. Ale som si vedomá, že by mali viac verzií a vyšetriť všetky a až potom informovať verejnosť. Alebo sú jasnovidci a vedia to dopredu?

A páni Žilinka, Kollár, Lipšic a Čaputová, Heger, prestaňte sa hrať so slovíčkami. Podstatné sú vaše činy a mňa zaujíma kauza VSŽ, tak sa jej venujte. Viete o nej dlhšiu dobu a nekonali ste.

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/21/maros-zilinka-stefan-hamran-roman-mikulec-a-daniel-lipsic-prosim-vas-zacnite-pracovat-v-prospech-obcana/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/12/caputova-hamran-a-spravodlivost-po-slovensky/

A vysvetlite mi, prečo ste mi nepomohli, ani prezidentka. Lebo teraz bezdomovcov a rozkradnuté miliardy z VSŽ Košice neriešite a nevadí Vám ani to, že nekonala polícia a prokuratúra?
V žiadnej práci nefunguje to, že pracovník rieši len to, čo chce. Pracovník za svoj plat musí riešiť všetko, čo je v jeho pracovných povinnostiach. Vy to nerobíte. Vy si vyberáte, čo budete riešiť. Je to diskriminačné k ostatným skupinám obyvateľov. A okrem toho, neplníte si svoje pracovné povinnosti a za to ste kráľovsky platení.

A TV Joj klamala, keď po internete koluje táto informácia? Je to pravda alebo nie je? Túto otázku by si mali dať i politici, i novinári a hlavne vyšetrovatelia.

Používajte zdravý rozum a nešírte paniku. Alebo sa bojíte toho, že vyjdu na povrch iné doležitejšie kauzy, preto venujete obrovskú pozornosť týmto vraždám, aby ste odvrátili pozornosť?

Viete, ja si nevážim Slovákov za to, že vás vobec zvolili. Pretože i zvieratá si nevyberú najslabšie kusy za vodcov svorky. Vy viditeľne nepoužívate zdravý rozum.

Neviete o tom prípade vobec nič a šírite paniku.

Riešenie, aby k takým prípadom nedochádzalo v budúcnosti vidím skor v zmene školstva, tu máte tri inšpiratívne prednášky od ľudí z praxe.
Zaviedla by som na školách povinné sebepoznávanie, základy psychologie už na základných školách, aby mladí ľudia zvládali rozchody a aby nedochádzalo k šikane…..tých tém, ktoré by sa mohli na školách učiť je viac. Keď vám politikom a policajtom záleží na mladej generácii, tak navrhnete skor toto riešenie, ako absurdnú buzeráciu. Ale viem, nastáva ešte väčšia chudoba, tak nás chcete viac kontrolovať…..na našom dobre vám vobec nezáleží. Lebo keby vám na tom záležalo, tak by ste sa chovali inak a inak skutočne konali….v prospech nás všetkých.

Len sa divím, že novinári nemajú dosť zdravého rozumu, aby tieto vaše absurdity zastavili. Veď i malé deti majú viac zdravého rozumu ako vy politici.

Jan Mühlfeit: „Sebepoznání je nejdůležitější věc na světě, přesto se neučí na žádné škole“

Jan Mühlfeit – Pro Billa Gatese bych pracoval i za stravenky | LIDÉ Z PRAXE

Marian Jelínek: „To nejlepší vzniká bez motivace“

František Koukolík: O špatných lidech (tento pán má dobré prednášky, je to lekár)

Generálny prokurátor Maroš Žilinka, úctu si musíte zaslúžiť

03.05.2024

Prokurátor Matúš Harkabus v posledných dňoch poskytol niekoľko rozhovorov o pomeroch a pracovnej atmosfére na Generálnej prokuratúre SR. Prikladám tu odkazy na dva rozhovory s ním. Vypočula som si ich oba, nemusím so všetkým súhlasiť….ale pochopila som z nich, že Maroš Žilinka sa správa neštandardne a ako neobmedzený vládca, ktorý má vo všetkom pravdu. Prokurátor [...]

Milan Lučanský bol čestný policajt alebo kryl niektoré kauzy?

02.05.2024

Mnohí si z Milana Lučanského urobili modlu čestného policajta. Ja si to nemyslím. V poslednom článku som uviedla odkazy na rozhovory s bývalým policajným viceprezidentom Jaroslavom Málikom. Hovoril v nich vo februári 2020 o zlej situácii v polícii. Hovoril tam o tom, ako niektoré kauzy nevyšetrovali, ale nedostali písomné príkazy že to nesmú, ale hľadali sa dovody, prečo [...]

Zuzana Čaputová, čo ste urobila dobré pre Slovensko ako prezidentka?

30.04.2024

Zuzana Čaputová v rozhovore s českými novinármi spomína, že neľutuje svojho vstupu do politiky, ani rozhodnutia neobhajovať prezidentský post. Vychádzala som z písaného textu k nižšie pripojenému článku: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-podcast-dobrovsky-sidlo-nevidim-svou-budoucnost-v-politice-rika-koncici-slovenska-prezidentka-250727 Moj komentár k tomu jej [...]

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

nehoda

Vodič Passatu vyletel pri Holíči z cesty, nehodu neprežil

25.05.2024 17:57

Podľa polície pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť a pri predchádzaní nezvládol riadenie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 199
Celková čítanosť: 2984326x
Priemerná čítanosť článkov: 14997x

Autor blogu

Kategórie