Založ si blog

Slovensko vraj bolo založené ako zločinecká organizácia, povedal v jednej diskusii Jaroslav Spišiak

České média si dosť všímajú dianie na Slovensku. Jedným z nich je aj článok, ktorý sa odvoláva na diskusiu Jaroslava Spišiaka v Dunajskej Strede.
Diskusia prebiehala v maďarčine. Maďarsky neviem, takže vychádzam len z článkov, ktoré boli uverejnené.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-slovensko-bylo-zalozene-jako-zlocinecka-organizace-rekl-v-diskusi-tamni-byvaly-policejni-reditel-40450263

Moj súkromný názor je, že Jaroslav Spišiak asi vie, o čom hovorí, pokiaľ do toho ako policajt videl. Na rozdiel od obyčajných ľudí, ktorým možte narozprávať čokoľvek

Skor ma zaráža politolog Miroslav Řádek, ktorý sa domnieva, že pokiaľ sa Spišiak domnieva, že Slovensko je zločinecká organizácia, tak mal vrátiť poslanecký mandát. To je dosť hlúpy záver od politológa. Ja by som bola radšej, keby to pán Spišiak ako poslanec zmenil.

Ono to nebude ďaleko od pravdy i v ČR. V oboch štátoch demokracia nefunguje.

Ale hovorte to vlastencom, však? Ja si demokraciu, slobodu a spravodlivosť predstavujem inak. Podľa mňa to na Slovensku nikdy nefungovalo. Len teraz posledné roky sa o tom trochu v médiach hovorí. Takže to nie je chyba Jaroslava Spišiaka, ale skor mlčania ostatných….

Tu je iný rozhovor s pánom Spišiakom:

https://www.youtube.com/watch?v=q4MOYzD69FI

Nešlo mi to dať tak, aby rovno tento vyššie uvedený odkaz bol odkazom na video. Preto som sem vložila i odkaz na video, i printsreen odkazu na videa. Neviem dovod: pokiaľ som predtým vložila odkaz na video, tak sa mi v článku ukázalo rovno video. U tohto odkazu mi to nešlo.

Jaroslav Spišiak „Môj boj s mafiou“ …Polícia vs. Mafia

Tu sú ďalšie rozhovory o dianí v polícii:

Rozhovor o dianí v polícii „Polícia v rukách mafie“ Peter Chudý alias „Šloser“

Nižšie uvedený rozhovor som už uviedla v tomto článku:

https://popelka.blog.pravda.sk/2023/10/11/imigranti-a-lahostajni-slovenski-obcania-pokial-sa-im-problem-netyka-priamo/

Mafia na východe…Pašeráci,drogy a polícia

O tom, ako funguje organizovaný systém štátnej mafie na Slovensku, o tom hovoril i novinár Marek Vagovič, je tam video rozhovor:

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/11/12/novinar-marek-vagovic-a-rozhovor-s-nim-o-organizovanom-systeme-statnej-mafie/

Marián Leško: Prokurátori tu celé roky poskytujú vplyvným ľuďom imunitu

Marián Leško je bývalý poradca prezidentky Čaputovej. Tak prečo s tým obaja nič neurobili? Nemožu? Keď sa prezidentka može vyjadrovať k iným témam, prečo túto tému ignoruje?

Na konci nižšie pripojeného článku je odkaz na iný rozhovor s Jaroslavom Spišiakom:

https://popelka.blog.pravda.sk/2023/09/14/video-spisiak-najvacsia-hrozba-pre-slovensko-su-politici-ktori-nie-su-pod-vplyvom-oligarchov/

O tom, že na Slovensku sa nebolo na koho obrátiť, keď ste sa chceli dovolať spravodlivosti, to tvrdil i Jaroslav Málik, bývalý viceprezident Policajného zboru SR. Uviedla som odkaz na jeho rozhovory v jednom článku na blogu už minulý rok.

Myslím si, že na Slovensku je potrebné mnoho zmeniť k lepšiemu a nemyslím, si, že Jaroslav Spišiak v rozhovoroch klamal. Skor si myslím, že hovoril pravdu a nie je voľa kompetentných to zmeniť. Veď keby chceli, tak to zmenia dávno. Majú právomoc a prístup do médií, tak čo im v tom bránilo? Okrem toho majú právomoc i zmeniť zákony, keď sú poslancami.

Tak prečo sa od novembra 1989 nič nezmenilo k lepšiemu? To si musia všímať i Češi, že to na Slovensku nefunguje? Národná hrdosť nikomu nepomože a nič nevyrieši: neriešte „slovenské halušky“, ale spravodlivosť.

A tým, ktorí by chceli rýpať odkazujem: ja riešim, či to, čo hovorí Spišiak je pravda alebo nie. Rovnako posuzujem i ostatné videa a nie osoby.

Špeciálna prokuratúra túto „kauzu“ nevyšetruje? Lebo ide o manželku špeciálneho prokurátora?

01.03.2024

MUDr. Alena Tamaškovičová, manželka špeciálneho prokurátora Mgr. Martina Tamaškoviča bola v Nemocnici Nové Zámky zástupkyňou riaditeľa pre medicínsky úsek. Predtým bola zástupkyňou riaditeľa pre vnútornú správu. Minulý rok vykázala táto Nemocnica stratu 6 403 295 EUR, čo je vyše 1 miliona EUR mesačne. Dali tam dočasne novú riaditeľku a staré vedenie vraj [...]

Majú prokurátori trestnoprávnu imunitu?

29.02.2024

Včera som uverejnila v článku list špeciálnemu prokurátorovi Martinovi Tamaškovičovi. Už je stiahnutý z titulky. Tak sa verejne pýtam, či prokurátori majú trestoprávnu imunitu a nesmie sa o nich písať, ani od nich chcieť poctivú prácu? Ide o tento článok: https://popelka.blog.pravda.sk/2024/02/28/dopis-specialnemu-prokuratorovi-martinovi-tamaskovicovi/ A včera som ho [...]

Dopis špeciálnemu prokurátorovi Martinovi Tamaškovičovi

28.02.2024

Vážený pán Tamaškovič, dovoľujem si na Vás sa obrátiť z dvoch dovodov: obrátila sa na mňa s prosbou Vaša manželka MUDr. Alena Tamaškovičová a chcela rady zadarmo. Jej mail prikladám nižšie a týkal sa Vášho dnes už nebohého otca. Preto si dovoľujem na Vás obrátiť so žiadosťou o pomoc ja. Vašeho šéfa JUDr. Daniela Lipšica som niekoľkokrát o pomoc žiadala. [...]

Prezidentka Zuzana Čaputová

Schôdzka Blanára s Lavrovom nás nepriblížila k mieru na Ukrajine, reagovala Čaputová

03.03.2024 12:44

Podľa prezidentky najrýchlejšia cesta k mieru vedie cez ruského prezidenta Putina, keď svojim jednotkám nariadi odísť z Ukrajiny.

Izrael Palestínčania Gaza

Hamas: Prímerie v Gaze môže byť do 24 až 48 hodín, ak Izrael prijme podmienky

03.03.2024 12:04

V Káhire už sú predstavitelia Kataru i vyslanec USA. Izrael svoj tím do Káhiry na rokovania vraj nepošle.

vlajky, hrad, bratislava, slovensko, eú, európska únia

Prieskum SANEP: Súhlasili by ľudia na Slovensku so zrušením práva veta pri hlasovaní v EÚ?

03.03.2024 12:00

Mali by mať malé krajiny ako je aj Slovensko rovnaký hlas ako veľké štáty? Považujete úvahy o zrušení práva veta za obmedzenie malých krajín?

dolinková

Lekárnici žiadajú Dolinkovú riadne prekopať jeden zo zdravotníckych zákonov, navrhujú cez 40 zmien

03.03.2024 11:31

Pripravovaný návrh novely zákona plánuje ministerstvo predložiť do pripomienkového konania v apríli alebo máji tohto roka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 188
Celková čítanosť: 2929248x
Priemerná čítanosť článkov: 15581x

Autor blogu

Kategórie