Založ si blog

Slovensko vraj bolo založené ako zločinecká organizácia, povedal v jednej diskusii Jaroslav Spišiak

České média si dosť všímajú dianie na Slovensku. Jedným z nich je aj článok, ktorý sa odvoláva na diskusiu Jaroslava Spišiaka v Dunajskej Strede.
Diskusia prebiehala v maďarčine. Maďarsky neviem, takže vychádzam len z článkov, ktoré boli uverejnené.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-slovensko-bylo-zalozene-jako-zlocinecka-organizace-rekl-v-diskusi-tamni-byvaly-policejni-reditel-40450263

Moj súkromný názor je, že Jaroslav Spišiak asi vie, o čom hovorí, pokiaľ do toho ako policajt videl. Na rozdiel od obyčajných ľudí, ktorým možte narozprávať čokoľvek

Skor ma zaráža politolog Miroslav Řádek, ktorý sa domnieva, že pokiaľ sa Spišiak domnieva, že Slovensko je zločinecká organizácia, tak mal vrátiť poslanecký mandát. To je dosť hlúpy záver od politológa. Ja by som bola radšej, keby to pán Spišiak ako poslanec zmenil.

Ono to nebude ďaleko od pravdy i v ČR. V oboch štátoch demokracia nefunguje.

Ale hovorte to vlastencom, však? Ja si demokraciu, slobodu a spravodlivosť predstavujem inak. Podľa mňa to na Slovensku nikdy nefungovalo. Len teraz posledné roky sa o tom trochu v médiach hovorí. Takže to nie je chyba Jaroslava Spišiaka, ale skor mlčania ostatných….

Tu je iný rozhovor s pánom Spišiakom:

https://www.youtube.com/watch?v=q4MOYzD69FI

Nešlo mi to dať tak, aby rovno tento vyššie uvedený odkaz bol odkazom na video. Preto som sem vložila i odkaz na video, i printsreen odkazu na videa. Neviem dovod: pokiaľ som predtým vložila odkaz na video, tak sa mi v článku ukázalo rovno video. U tohto odkazu mi to nešlo.

Jaroslav Spišiak „Môj boj s mafiou“ …Polícia vs. Mafia

Tu sú ďalšie rozhovory o dianí v polícii:

Rozhovor o dianí v polícii „Polícia v rukách mafie“ Peter Chudý alias „Šloser“

Nižšie uvedený rozhovor som už uviedla v tomto článku:

https://popelka.blog.pravda.sk/2023/10/11/imigranti-a-lahostajni-slovenski-obcania-pokial-sa-im-problem-netyka-priamo/

Mafia na východe…Pašeráci,drogy a polícia

O tom, ako funguje organizovaný systém štátnej mafie na Slovensku, o tom hovoril i novinár Marek Vagovič, je tam video rozhovor:

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/11/12/novinar-marek-vagovic-a-rozhovor-s-nim-o-organizovanom-systeme-statnej-mafie/

Marián Leško: Prokurátori tu celé roky poskytujú vplyvným ľuďom imunitu

Marián Leško je bývalý poradca prezidentky Čaputovej. Tak prečo s tým obaja nič neurobili? Nemožu? Keď sa prezidentka može vyjadrovať k iným témam, prečo túto tému ignoruje?

Na konci nižšie pripojeného článku je odkaz na iný rozhovor s Jaroslavom Spišiakom:

https://popelka.blog.pravda.sk/2023/09/14/video-spisiak-najvacsia-hrozba-pre-slovensko-su-politici-ktori-nie-su-pod-vplyvom-oligarchov/

O tom, že na Slovensku sa nebolo na koho obrátiť, keď ste sa chceli dovolať spravodlivosti, to tvrdil i Jaroslav Málik, bývalý viceprezident Policajného zboru SR. Uviedla som odkaz na jeho rozhovory v jednom článku na blogu už minulý rok.

Myslím si, že na Slovensku je potrebné mnoho zmeniť k lepšiemu a nemyslím, si, že Jaroslav Spišiak v rozhovoroch klamal. Skor si myslím, že hovoril pravdu a nie je voľa kompetentných to zmeniť. Veď keby chceli, tak to zmenia dávno. Majú právomoc a prístup do médií, tak čo im v tom bránilo? Okrem toho majú právomoc i zmeniť zákony, keď sú poslancami.

Tak prečo sa od novembra 1989 nič nezmenilo k lepšiemu? To si musia všímať i Češi, že to na Slovensku nefunguje? Národná hrdosť nikomu nepomože a nič nevyrieši: neriešte „slovenské halušky“, ale spravodlivosť.

A tým, ktorí by chceli rýpať odkazujem: ja riešim, či to, čo hovorí Spišiak je pravda alebo nie. Rovnako posuzujem i ostatné videa a nie osoby.

Sťažnosť prezidentke Europského súdu pre ľudské práva

02.07.2024

V januári som uverejnila dopis ukrajinskému sudcovi pre ľudské práva Mykola Gnatovskyy. Od decembra 2023 mi neodpísal na dva dopisy. V čom nedodržal pravidlá EU súdu pre ľudské práva som uviedla v dopise prezidentke tohoto súdu. https://popelka.blog.pravda.sk/2024/01/05/ukrajinsky-sudca-mykola-gnatovskyy-a-europsky-sud-pre-ludske-prava-preco-jedna-tak-ako-jedna/ Tento dopis [...]

Ministerka Martina Šimkovičová a anketa Slovenka roku 2024

18.06.2024

Vážená pani ministerka Šimkovičová, žiadam Vás, aby ste prešetrila, či v tomto prípade postupuje RTVS nestranne a bez cenzúry. Poslala som to organizátorke tejto ankety, ktorá vyslovene nadržuje v mediálnej oblasti RTVS. Iné nominantky tam ani nie sú. Predsa súkromná spoločnosť si nemože robiť reklamu cez RTVS keď priamo nadržuje len RTVS a ostatných zo súťaže [...]

Peter Pellegrini a dezoláti. . . . .

15.06.2024

Priznám sa, že keď som včera našla v diskusii na pravda.sk odkaz na tento starší článok, tak som si myslela, že to je žart. Lenže na Slovensku je všetko možné a žart to nebol. K tomu článku bolo aj video. A týmto chcem poďakovať diskutujúcemu, ktorý tento odkaz dal do diskusie k jednému článku. Nebol to blog, bol to článok. [...]

Election 2020 Debate

Senátor Sanders podporil Bidena, označil ho za najsilnejšieho súpera pre "demagóga a patologického klamára" Trumpa

13.07.2024 20:25

Keď sa demokrati zjednotia a nenechajú sa "rozptýliť", Biden podľa neho vyhrá.

Elon Musk

Musk prispel na Trumpovu kampaň, nie je jasné koľko, uvádza agentúra Bloomberg

13.07.2024 19:50

Miliardár daroval peniaze jednej z organizácií, ktorá sa usiluje o znovuzvolenie amerického exprezidenta.

bane, uhlie, banník. baňa.

Poľský baník uväznený pod zemou viac než 48 hodín bol nájdený živý

13.07.2024 19:06

Baňu Rydułtowy vo štvrtok ráno okolo 08.00 h. v hĺbke približne 1 200 metrov zasiahli silné otrasy.

putin, lavrov, peskov

Americké rakety v Nemecku? Obeťami budú metropoly Európy, vyhráža sa Kremeľ

13.07.2024 17:40

Rusko by totiž mohlo namieriť svoje rakety na ich hlavné mestá, čím by sa zopakovala konfrontácia z obdobia studenej vojny.