Založ si blog

Zoltán Demján O hľadaní rovnováhy – videa

Pán Demján je veľmi sčítaný, vzdelaný a motivujúci človek. Je minimum ľudí na svete, ktorí stáli na niekoľkých osemtisícovkách a dotiahli to zároveň na piedestál v hierarchii medzinárodnej spoločnosti.

Na jeho rozhovory na youtube som „natrafila“ náhodou. Nie som horolezec, ale zaujali ma jeho životné postoje. Má veľké životné skúsenosti a je čo sa od neho naučiť do bežného života.

Bývalý výškový horolezec a kouč vrcholových manažérov začína s foťákom v ruke svoju ďalšiu kariéru. Zoltán Demján hovorí, že mal vždy dar skončiť v tom najlepšom. Ako vycítiť chvíľu, keď v živote potrebujeme posun a bežíme len zo zotrvačnosti? Aké lekcie mu dali hory a čo ho naučila práca s vyhorenými manažérmi? Nielen o tom hovorí Demján v druhom diele podcastovej série Nevyhorení. „Musíme si dopriať čas, aby sme vnímali samých seba,“ odkazuje.

Podcast Nevyhorení | 2. Kouč Demján: O hľadaní rovnováhy

Zoltan Demjan v UPeCe Bratislava
9 859 zhlédnutí 28. 1. 2014
Nenápadné osobnosti s veľkým príbehom. 7. október 2013 UPeCE Bratislava

Forbes espresso HR. Horolezec Zoltán Demján „Nie je rozdiel pri pozícii CEO a výstupom na Everest“
11 142 zhlédnutí 28. 7. 2020 #topmanagement #CEO #hr
Aký je rozdiel medzi pozíciou CEO a výstupom na Everest? Pozrite si rozhovor so známym horolezcom, manažérom a koučom, Zoltánom Demjánom a dozviete sa, že neexistuje rozdiel medzi týmito pozíciami Obe vyžadujú charakter, integritu a odbornosť. Aké je to stáť na himalájskych vrcholoch a čo tomu predchádzalo? Prečo sú dôležité charakter, odbornosť a integrita? Aké je to riadiť firmu z pozície CEO? Ako sa vyberajú ľudia do tímu? Aká je úloha personalistu?

2022.09.18 | DHAULÁGIRÍ JE MȎJ EVEREST

4 295 zhlédnutí 19. 9. 2022
Diskusia so ZOLTÁNOM DEMJÁNOM, výškovým horolezcom, manažérom, koučom.
Moderuje: Ladislav Eliaš, Rádio Regina Stred

Zoltán Demján: Pri rozhodovaní potrebujeme emócie aj rozum, yin aj yang

Špeciálna prokuratúra túto „kauzu“ nevyšetruje? Lebo ide o manželku špeciálneho prokurátora?

01.03.2024

MUDr. Alena Tamaškovičová, manželka špeciálneho prokurátora Mgr. Martina Tamaškoviča bola v Nemocnici Nové Zámky zástupkyňou riaditeľa pre medicínsky úsek. Predtým bola zástupkyňou riaditeľa pre vnútornú správu. Minulý rok vykázala táto Nemocnica stratu 6 403 295 EUR, čo je vyše 1 miliona EUR mesačne. Dali tam dočasne novú riaditeľku a staré vedenie vraj [...]

Majú prokurátori trestnoprávnu imunitu?

29.02.2024

Včera som uverejnila v článku list špeciálnemu prokurátorovi Martinovi Tamaškovičovi. Už je stiahnutý z titulky. Tak sa verejne pýtam, či prokurátori majú trestoprávnu imunitu a nesmie sa o nich písať, ani od nich chcieť poctivú prácu? Ide o tento článok: https://popelka.blog.pravda.sk/2024/02/28/dopis-specialnemu-prokuratorovi-martinovi-tamaskovicovi/ A včera som ho [...]

Dopis špeciálnemu prokurátorovi Martinovi Tamaškovičovi

28.02.2024

Vážený pán Tamaškovič, dovoľujem si na Vás sa obrátiť z dvoch dovodov: obrátila sa na mňa s prosbou Vaša manželka MUDr. Alena Tamaškovičová a chcela rady zadarmo. Jej mail prikladám nižšie a týkal sa Vášho dnes už nebohého otca. Preto si dovoľujem na Vás obrátiť so žiadosťou o pomoc ja. Vašeho šéfa JUDr. Daniela Lipšica som niekoľkokrát o pomoc žiadala. [...]

vlajky, hrad, bratislava, slovensko, eú, európska únia

Prieskum SANEP: Súhlasili by ľudia na Slovensku so zrušením práva veta pri hlasovaní v EÚ?

03.03.2024 12:00

Mali by mať malé krajiny ako je aj Slovensko rovnaký hlas ako veľké štáty? Považujete úvahy o zrušení práva veta za obmedzenie malých krajín?

dolinková

Lekárnici žiadajú Dolinkovú riadne prekopať jeden zo zdravotníckych zákonov, navrhujú cez 40 zmien

03.03.2024 11:31

Pripravovaný návrh novely zákona plánuje ministerstvo predložiť do pripomienkového konania v apríli alebo máji tohto roka.

Učiteľka Janka Barillová

Učiteľka Barillová: Deťom chýbajú základné zručnosti, v škole mobily určite nepotrebujú

03.03.2024 11:25

Janka Barillová je učiteľkou už 29 rokov. Dnešné deti považuje za oveľa šikovnejšie v používaní technológií, ale chýbajú im zručnosti pri domácich prácach.

Roman Michelko

Vyšetrovateľ Čurilla žaluje poslanca Michelka, žiada 70-tisíc eur a ospravedlnenie

03.03.2024 10:15

Dôvodom je výrok Michleka, ktorý označil Čurillu za zločinca a neschopáka, ktorý je priamo zodpovedný za nevyšetrenie vraždy študenta Tupého.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 188
Celková čítanosť: 2929233x
Priemerná čítanosť článkov: 15581x

Autor blogu

Kategórie