Založ si blog

Na Slovensku sa hrá o budúcnosť Európy hovorí eurokomisarka Věra Jourová

Pani Jourová považuje Slovensko asi za doležitú krajinu, keď to tvrdí v nižšie priloženom rozhovore. Poteším vás: väčšina Čechov tvrdí v diskusii k tomuto rozhovoru, že je to vec Slovákov, koho si zvolia v blížiacich voľbách, veď máme demokraciu.
Je zvláštne, že eurokomisarku Věra Jourovú trápi, čo sa deje na Slovensku ohľadom volieb, ale netrápi ju, čo sa deje v Českej republike.

Tu je odkaz na ten článok, je tam video, kde je rozhovor s pani Věrou Jourovou.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-podcast-ptam-se-ja-eurokomisarka-jourova-vysvetluje-jak-se-eu-dari-v-boji-s-dezinfoscenou-236182

Vtip na začiatok z diskusie k článku:

Volá občan do sekretariátu EU v Bruselu: Prosím vás, nemáte ještě jedno volné místo eurokomisaře, mám o něj eminentní zájem. Sekretářka: Pane, nejste deb.l?? Občan: A to je podmínkou?!

Eurokomisarka pre hodnoty a transparentnosť Věra Jourová hovorí v tom rozhovore o
boji proti nelegálným informaciam a dezinformáciam.

Podľa nej nenávistné prejavy možu vyvolávať nenávisť v reálnom svete.

Jourová v tom rozhovore hovorí o kodexe proti dezinformaciám, že mali s platformami dohody o tom, že budú prijímať oznámenia, o nenávisti na internete, že budú posudzovať tie informácie. Takže otvorene priznáva cenzúru? Alebo to chápem nesprávne?

Veľký nápor je podľa nej na Slovensku ruskej dezinformačnej scény pred voľbami.

Už by mi konečne mohol niekto vysvetliť, čo je ruská propaganda? Pretože ja to vidím tak, že slovenskí politici sa naťahujú medzi sebou a klamú všetci. To nemá nič spoločné s Ruskom. A ľudia sú naštvaní, pretože ekonomika ide dolu vodou, náklady na život stúpajú a politici riešia nepodstatné spory medzi sebou. Každý z nich chce vyhrať voľby. To tiež nemá nič spoločné s Ruskom. Najprv by si každý politik urobiť poriadok doma. I eurokomisárka Jourová

Cca 7. 30 minuta Jourová má na prvom mieste kvalitnú, otvorenú a srozumiteľnú komunikáciiu zo strany tých, ktorí vládnu. Pokiaľ to nie sú tí, ktorí „jedou“ na dezinformačnej scéne. (A čo hovorí na Babiša a jeho vládnutie?)

Ďalej Jourová hovorí : Vzdelávanie, osveta, vysvetľovanie. Ľudia by možno mohli byť znechutení, že im niekto vyplachuje mozgy. Potom je to overovanie faktov, to znamená i silná mediálna scéna. Nezávislé média v tom podľa nej hrajú veľkú úlohu.

Potom je to taká oblasť, ktorú by nazvala reakcia práva. I v ČR sú niektoré súdne procesy, ktoré postihujú šírenie poplašných správ alebo vojenskej agresie.

Redaktorka sa jej pýtala ako vníma predvolebnú rétoriku Roberta Fica. Nie som zástanca Roberta Fica, ale prečo česká redaktorka nerieši rozdiel v slovách a činoch českého premiéra? Alebo v ČR je všetko OK? Prečo sa starajú do Slovákov?

Cca 9 minuta….novinárka kritizuje rétoriku Fica…. ako hovorí o vojne na Ukrajine. No ja neviem, ako to mal Fico povedať? Mal mlčať, pretože redaktorke Seznamzpravy.cz sa tie informácie nepáčili? To nám niektorí českí novinári a eurokomisárka Jourová na Slovensku budú určovať, čo možme povedať a akým tónom? Povedal pravdu alebo nepovedal? Ja by som chcela vidieť redaktorku ako sa doma v súkromí hádá s partnerom: keby jej povedal, že teraz si po mne kričala a bola si nenávistná, tak mi to musíš povedať milo, tak asi by po ňom niečo hodila.

Mimochodom: byť neustále milý a úslužný ku všetkým, to je rýchly sposob, ako vyhorieť v práci alebo vážne fyzicky ochorieť.

Ale na seznam medium nenávistné kritické komentáre dochodcov k mladým nemažu a slušné komentáre neraz zmažú. Zažila som to, píšem to z vlastnej skúsenosti. Samy majú dvojaký meter.

Niečo mi to pripomína: je to horšie ako cenzúra za socializmu.

Ale prečo Věra Jourová nekritizuje rétoriku Babiša v ČR? Češi ho často kritizujú za to, ako hovorí. Nielenže nehovorí spisovne, ale i často kričí. On može a Fico nie.

Podľa Jourové by mala fungovať sféra ľudí a inštitúcii, ktoré majú prístup datam, a ktoré by sa mali snažiť o to, aby mali ľudia rovnakú dávku informácií.
To si ako predstavuje? Keď v ČR sa nemožte spoľahnúť ani informácie z Českej televízie? Sama som zažila, že dnes už bývalý novinár ČT Marek Wollner a Nora Fridrichová moje maily vyhadzovali bez prečítania. A to majú byť tzv. nezávislé média?

Jourová v 10. minute kritizuje Fica, že útoky na prezidentku Čaputovú presiahli všetky miery slušnosti.
Agresia, sprostota v kampani, to je niečo, čo naprosto odmieta. Čo sa týka pana Fica, myslí si, že útoky na prezidentku Čaputovú ďaleko presiahli akúkoľvek únosnú mieru vkusu a slušnosti.

Redaktorka sa jej v cca 10.30 minute pýtala, či je prípadné víťazstvo Fica vo voľbách rizikom pre Slovensko a pre Europu. Jourová ji na to odpovedala, že keď to trochu zdramatizuje, že na Slovensku sa hraje o budúcnosť Európy. Pretože je to krajina, ktorá by mohla za určitých okolností zmeniť kurz a v zásade i omedziť demokratické princípy. Dodala, že nehovorí to preto, aby niekomu nahrávala vo voľbách, to si nemože dovoliť ako komisarka. Ale rétorika niektorých stran dáva tušiť v kampani, akým smerom by tu krajinu viedli. Na Slovensku sa jej hodne javí, že tá kampaň je veľmi ovplyvnená i ruskou propagandou. (koniec 11.10. min)

Takže v ČR nefunguje justícia, štátna správa…to eurokomisarke Jourovej nevadí. Nevidí ani to, že Fico sa bráni a chce vyhrať hlavne preto, aby nič na stranu SMER, jeho ľudí a neho nevyšetrovali. To nemá nič spoločné s ruskou propagandou. Keď to vidím ja, tak prečo to nevidí Jourová, ktorá má prístup k informáciam? To nie je z jej strany dezinformácia? Aké má dokazy, že to zapríčinila ruská propaganda? Podľa mňa Fico stále jednal takto. Vtedy ho kto oplyvňoval?

Takže táto pani eurokomisárka má obavy o Slovensko, ale dlhé roky nerieši situáciu v ČR. Nikdy neriešila dvojakú kvalitu potravín v EU a v ČR. Nikdy neriešila negungujúcu spravodlivosť v ČR, i keď jeden čas bola eurokomisárkou pre justíciu.

A novinárka ju nechá rozprávať prázdne frázy a nezastaví ju doplňujúcimi otázkami.

Napríklad ako si predstavuje boj z dezinformáciami? Že nám zakážu kriticky myslieť? Že nám prikážu, čo si máme myslieť a čo je dovolené? Kto to určí? Politici, úradnici?
Čo vobec urobila Čaputová pre Slovensko dobré a prečo ju nesmie kritizovať Fico? To určí Jourová, čo možu Slováci a slovenskí politici?
Prečo ju tak trápia voľby na Slovensku? Nemáme snaď v EU demokraciu a Slováci si možu zvoliť, koho chcú?

To som ani nerozobrala celý rozhovor s Věrou Jourovou, pretože sa to nedalo počúvať. Podľa mňa sa snaží okato ovlyvňovať Slovákov pred voľbami, ktorí majú demokraciu. To by ako eurokomisarka nemala. Je to neprípustné. A Slováci sú svojprávni. Z jej strany je to cenzúra a diktovanie, koho si Slováci nemajú zvoliť. Kritizuje Slovákov ako neposlušne deti, ktoré by ju mali poslúchať. Ale kde je napísané, že práve ona má patent na rozum a pravdu?

Tu sú niektoré komentáre z diskusie, niektoré sú fakt výživné:

Mohla som to napísať svojimi slovami a kratšie, ale pridávam to kvoli adminovi blogu, aby článok nestiahol, nemazal a nezastavil počítadlo k článku. Skutočne ju takto kritizovali Češi v diskusii k tomuto rozhovoru:

Co se stará nějaká Jourová o volby na Slovensku, kdo ji k tomu pověřil, ona je Slovenka? Domnívám, že si Slováci zvolí toho kdo jim bude vyhovovat a komu budou věřit. I bez rad nějaké Jourové, která za naše peníze pracuje proti nám.

Tak pokud ma z Ficova vitezstvi hruzu Jourova, ja mam o duvod vic mu fandit.

Konečně Slováci získají světovou pověst, když se jim povede rozjebat Evropu.)

Tahle paní je zadarmo drahá. Žádná přidaná hodnota. Pro ČR úplně marná.

Jistě že hraje) ale hlavně o Vaše koryta a neskutečné platy!!!

Úplně něco jiného je víra, že lež je pravdou. To závisí na schopnosti kritického myšlení, ale i šikovnosti jak dokázal autor či autoři té lži přesvědčit veřejnost , že se jedná o pravdu. A tady je potom široké pole využití či spíše zneužití pro politické cíle.

O tom,jak dopadnou volby na Slovensku je paní eurohujerce úplné h…o.Tato dáma, která se snažila o cenzuru těch nesprávných názorů skončí, doufám v propadlišti dějin jako neschopná, protičeská politička.

To není boj s dezinformacemi, to je cenzura. Dneska se tomu hold říká dezinformace.

Na Slovensku se hraje nějaký evropský zápas?

Jourová dělá rozhodčího? Já myslel, že je Bruselská úřednice nejvyšší kvality a ona to je píšťalka ..

Hraje….jde o to jestli se všichni budou poslušně klanět a líbat prsten evropské komisi( jako my) nebo budou Slováci bojovat i za jejich zájmy( které se nemusí ztotožňovat se zájmy EU)

Na Ukrajině se bojuje za Evropu. Na Slovensku se rozhoduje za budoucnost EU, sakra na co tu EU vlastně máme.

Kdo bude určovat co je a co není dezinformace? Když mezi dezinformaci a informaci je rozdíl asi 2 měsíce. Někdy i míň.
Je až s podivem,kolik lidí zapomíná na to.. Že o vítězi voleb rozhodují voliči v demokratických volbách, nikoliv úředníci EU či novináři.. Nebo dnes se razí heslo..“ že demokracii a volby s tím spojené, určuje hrstka lidí či byrokrati z EU?“.. Každá z kandidujících stran je přeci demokratická a pokuď ne, měl by soud ve svém rozhodnutí určit.. Která ze stran je extrémní či porušuje demokratické principy.. Zatím tyto principy „porušují“ právě ti, kteří chtějí určovat kdo je více demokratický a kdo ne.. Právě takovéto určování je právě extremistické až dokonce dotýkající se praktik dob minulých..Tam se také pod rouškou demokracie snažili určovat,kdo je ten správný a kdo ne…

Na Slovensku se hraje o dobrou budoucnost Slovenska.

Jak toto prasátko kvičí hrůzou ,tak to jde správným směrem.

Slovensko pupek Evropy,no to je trochu přehnané. Budou tam demokratické volby, koho zvolí toho budou mít. Nakonec přijdou na to, že Fico bude nejlepší, jestli ho nevyšachuji ,myslím, že už se na tom pracuje. Mysli si něco jiného než ti naši vazalové v čele s oběma Petry. Když se Slováci nenechají zmanipulovat, tak jen dobře. Tady to je Rusofibie na dvacátou, manipulace, lži a černobílé vidění světa, jen 1 a 0-neskutecne..

Když čtu něco od této paní, tak začínám věřit tomu, že i to její stíhání ohledně banky bylo v pořádku.

Co je to boj s dezinformacemi? Jen omezování svobody projevu. Dezinformace, nic jiného než český pojem „lež“. Jak někdo může určovat, co je „pravda“, to fakt nechápu.

Jourová by mela začít makat ve fabrice za 30 000Kč čistého, aby přišla na jiné myšlenky a nevymýšlela hovadiny.
30 je moc, tak 110 na hodinu. Hrubého

Tato paní byl jeden velký omyl a obrovské zklamání!

Jourová je pouze další škodící bytost v Europarlamentu. Nebyla nikým zvolená, pouze dosazená a zájmy ČR fakt nechrání, takže nejlepší bude, až z Bruselu definitivně zmizí.

Ono je to tak. Desinformace, lži a polopravdy jsou rozděleny na ty správné, progresivní, – a na ty špatné, – takzvaně desolátní. A protože jsou běžní občané hloupí, a často i neuvědomělí, je potřeba progresivní desinformace neustále rozšiřovat všemi dostupnými prostředky, a informace desolátní je potřeba potlačovat, – ba i trestat. O tom, které informace jsou progresivní a které jsou desolátní, rozhodnou naši progresivní politici, – prostřednictvím jimi dobře placených expertů v nově utvořených institucích, popřípadě jimi dobře finančně pokrytých neziskových organizacích.

Jejich věc, je tam demokracie.

Holka ty už jsi ofinální magor. Volám Chocholouška.

Dezinformace je sice hnus, ale popírání svobody slova je ještě větší hnus.

Evropě nejvíce uškodili lidi jako je Jourová, Layen a Timmermans..

Nemusí shazovat bomby.Ono jejich jednání je v podstatě stejně výbušné,víte.Nechtějte v Evropě válku synku,nevíte,co to skutečná válka je.

Paní Jourová,co jste pro ČR za 9m let udělala jako eurokomisařka? Měla jste za úkol bojovat proti dvojí kvalitě potravin a co jste vymyslela? Prý jsou Češi zvyklí na horší kvalitu potravin. Jak skvělé! A do Slovenska se nemontujte, to je jejich věc a Vaše zbytečná starost….

Tato dáma by měla sklapnout a zmizet s europarlamentu. Stále se vrtá do jiných státu EU,které nejedou podle not EU. Myslím si že vnitřní zákony by měly být ,záležitostí samotného státu.

Budoucnost Evropy v podání Jourové = že Slovensko bude dále poslušným sluhou západu.

Nedejbože aby na Slovensku vyhrál politik který bude upřednostňovat zájmy Slovenska před zájmy USA či EU = to by podle Jourové byl asi konec světa.

škodila ČR a ANO, bude se navážet do Slovenska. Ať zmizí z očí….

Jak ji trápi Slovensko….ale netrápi ji, jak to funguje v ČR a jak politici lžou, to je pro ní nepodstatné?
Kdo má právo určit, co je správná informace a co dezinformace?
To by se ji měli ptát novináři a ne nechat ji mluvit, co se ji zachce.

To je cistokrevna cenzura.

At si kazdy vybere a udela si sam nazor.

Jourova přestaň se starat o Slovensko. Zatím si Ty StB nedoresila kvalitu potravin. K nám do ČR se vozí odpad jak ze západu tak i z východu. Např. kvalita zeleniny je diametrálně odlišná za stejné ne-li levnější ceny v Německu. Kvalitnější prací prostředky a levnější. Jezdím do Německa pravidelně (Lidl ,Aldi, Edeka). Takže kdy to Paní Jorova dáte do pořádku?

Paní Jourová to nikdy nedá do pořádku. Pořádku ty ceny můžou dát pouze a jenom kupující a nikdo jiný. A to podle toho jak vysoké ceny zboží budou ochotní akceptovat.

A co kvalitu potravin, jak to řešit? To je přeci diskriminace. Dát to k Evropskému soudu? Důkazů je celá řada.

Na Slovensku se nehraje o osud Evropy, neb o osudu té západní už rozhodnuto je, ale hraje se o osud takových individuí jako je Jourová.

Pokud to dává najevo eurokomisařka, nevnímají to jenom Slováci. Kdyby to tam bylo jako „sám voják v poli“, celá ta záležitost tam, tak by to nic neznamenalo. Věci jsou jak jsou. Každý vývoj se naprogramovat nedá a udržet na vytyčené linii také ne. Faktor živelnosti se asi úplně trvale řídit /ovládat/ nedá jako Hurvajs a Mánička ve scénkách pro děti. Ti budou věční a líbiví.

Chybná věta. Hraje se o budoucnost celého světa!

Však mohou Slováci odejit z EU a vrátit se k slovenské koruně.

Paní Jourovou pamatuji, ještě když zaníceně kopala za Lidovce na třebíčsku. Hodně se Věrka v Evropě vylepšila a vyrostla. A moudro z ní přímo čiší. Je možné, že má informace, ke kterým se my joudové nedostaneme. Ale stejně jí nevěřím ani slovo.

Kdyby samozvaní komisaři jako vy nepřivedli Evropu do kopru, tak jste teď nemuseli řešit vlnu nacionalizmu. Začali jste rozbíjet národní identity, křesťanské základy Evropy, kulturu a teď budete fňukat? Je to jen a jen vaše arogance moci, která přivedla Evropu do tohoto stavu. Nikdo vás nevolil a nedal vám mandát kecat do zřízení jednotlivých států EU. Co jste si zaseli, to si skliďte.

Joudová se zase rozpovídala.

Pokud se teď na Slovensku opravdu hraje o budoucnost Evropy, tak to není zase až tak hrozné. Nejspíše vítězný Fico, není zase až tak velký Joura!

Tak řekněte rovnou že se bojíte svobodných voleb, ať si Slováci sami rozhodnou a vy jim do toho nekecejte.

Jourová, po tom, jak si to na Slovensku zařídí , je ti P R D.

Podržtaška madam Jurová. Už vaše předsedkyně zveřejnila smlouvu o nákupu vakcín pro Evropu?

Pojem dezinformace má velmi široký záběr.Rozhodně není prací politiků,určovat,co je a není dezinformace.V jakékoliv informaci si soudný člověk najde to,čemu věří.Pokud přece lživou informací kdokoliv kohokoliv poškodí,má poškozený možnost svou ochranu a satisfakci prosadit u soudu.Samozřejmě mám na mysli u soudu nestranného,neúplatného,prostě spravedlivého.Tento dojem na naše soudnictví jsem však již dávno bohužel ztratil.

Dezinformace je lež, je poplašná zpráva. To lze snad určit většinou snadno.
Samozřejmě jsou výjimky, kdy je to velice obtížné či diskutabilní.

To, jak vyhodnotí jakoukoliv informaci každý jedinec,žádný politik neovlivní.

Devět roků co by darmožrout v Bruselu a ještě bude říkat, jak mají na Slovensku volit.

Taky doufám, že se na Slovensku hraje o budoucnost Evropy. Jen mám ohledně výsledku slovenských voleb zaručeně jiná přání než paní Jourová.

Proč se ta paní montuje do cizí země, koho si zvolí,toho budou mít…jako my

Tato paní je učebnicovým příkladem kariérizmu a oportunizmu bez pocitu studu a svědomí. Položme si otázku, co pro naši zemi, jako vyslanec v Bruselu udělala!

Tahleta zbytečná paní ohnivě brojila proti dvojí kvalitě potravin a dala si jako svůj svazácký závazek tomu učinit přítrž.
Jen si všichni vzpomeňme! Zůstalo pouze u planých pindů a skutek utek. Hlavně, že teď bude rozdávat svoje „moudra“ Slovákům…

Ne, na Slovensku se hraje o budoucnost Slovenska, nikoliv Evropy. Tyhle rádoby političky nechť nevytvářejí dojem, že volič je povinen volit v jakémsi celoevropském zájmu. Každý volič ať volí podle svého svobodného.mínění. Loni už Pekarová předepisovala Maďarům koho mají (ne)volit kvůli zájmům Evropy. A já říkám: Lidi volte dle svého zájmu, svého svědomí, avšak na doporučení evropských politiků se vykašlete, tak jako oni kašlou na Vás. Budu vždy volit jen ty, kteří do politiky nelezou kvůli prachům – no blbě se takoví hledaj…

Jourová je typický politik, který pro peníze udělá cokoliv. Takové politiky přímo nesnáším. Podobně jako Pekarová teď Jourová se pokouší ovlivňovat volby. Přitom EU je nyní v nejhorším stavu od její založení. Jestli Jourová vidí budoucnost v pokrouceném socialismu (stále větší nespravedlivé přerozdělování dotací+ zelené nesmysly na vodě, ECB musí dělat neekonomické kroky), tak její názory ani nečíst.

Musíme rozlišovat, zda se mluví o budoucnosti Evropy jako takové, nebo o budoucnosti darmožroutů v Bruselu!!!

Tvl už ne Ukrajina?? To jsem z toho jelen

České občany je potřeba neustále strašit když to není Rusko tak teď je to Slovensko čím budou strašit příště zzt jděte do p.. . .

Europoslankyně, která z vyšetřovací vazby vystoupala od postu ministryně pro místní rozvoj až na pozici euro komisařky. Obvodní soud přiznal Jourové 3,6 milionu korun jako náhradu majetkové újmy za soudem neprokázanou korupci. Podle novináře Janka Kroupy, který se kauze několik let věnoval a na kauzu upozornil, je výsledek soudu brilantní práce advokátů a absolutní břídilství policie.

Asi by si to na Slovensku měli vyřešit sami, bez jakékoli rady ze zahraničí. Jejich země, jejich idea, jejich volby.

Tyto kecy vedli komanči chvilku před tím než skončili. Jenže ti ke konci tušili, že je něco špatně.. Proto taky vymysleli tzv. Perestrojku. I když jenom na oko. Zatímco tito darebáci jsou tak přesvědčeni o své neomylnosti ,že absolutně nepřipustí diskusi .Všechny media mají pod kontrolou a přesto se budou pořád ohánět ruskou propagandou ,jenom proto že si někdo dovolí říct vlastní názor.

Co jsou dezinformace. Vše, co říká Nejvyšší Sovět se sídlem v Bruseli a pětistrana a vláda národní pohromy v ČR je správné. Všechno ostatní jsou dezinformace a ty, soudruzi , vymýtíme a budeme spravedlivě trestat. Pravda je pouze jedna, a to ta naše, soudruzi !

Ano, dobře napsané. Ještě začneme přepisovat dějiny a dětem dějepisy !!

Napíše tady někdo čím byla tato paní prospěšná ČR? Prosím.

Otázka je irelevantní. Od eurokomisaře se neočekává prospěšnost své zemi, ale loajalita těm darmo.routům, kteří sedí ve Štrasburku, Bruselu a Lucemburku.

Na Slovensku si demokraticky zvolí. Když nebudou tancovat jak EU píská, tak Evropu to neohrožuje. Evropu ohrožuje EU a její samozvaní komisaři.

IV říše platí královsky evropské lokaje všichni mají od 20 000€ plus taková okázalost vůči podlidem je do očí bijící!!!

Paní Jourová, nechte Slováky na pokoji. Ať si zvolí koho chtějí. S EU přichází nová cenzura, skoro jako komoušů.

Fico a SMER je jediná přijatelná volba pro Slovensko. Nedovolí, aby EU něco nařizovala suverénnímu státu a aby byli takoví sluhové EU jako jsme my. Proto ho nynější vláda a Čaputová nechtějí, jelikož by nemohli lézt do zadele EU a USA. Naštěstí to záleží na nich ale na voličích

Tahle Babišova ovečka je jasnou ukázkou toho, jak se za 10 let za obrovské peníze dá neudělat pro lidi vůbec nic, naopak se jim dá ještě škodit a buzerovat je. Proto jsem ANO nikdy nevolil a volit nebudu.

To není chyba ANO. Peníze kazí charakter, a já mít její apanáž, tak klidně horuji za podstatně vetší blbosti, než je její agenda.

Ta ať raději drží chlebárnu ta co předvádí je katastrofa pro Česko a i pro Slovensko ať je nechá na pokoji, přeji Slovákům ať mají šťastnější ruku než my a snad se od nás poučili a vidí co tady řádí za vládní pakáž

Proč ANO? Protože ANO bylo můj životní jackpot. 10 let, co by eurokomisařka, beru základní plat cca 20.000 euro/měsíc. Až to příští rok skončí, budu brát 3 roky rentu cca 350.000 Kč/ měsíčně. A od 65 let se mohu těšit na důchod, který bude po 10 letech 42% platu eurokomisaře. Zhruba 8.500 euro měsíčně. Čímž se stanu nejlépe placenou důchodkyni v ČR. Druhý Špidla bude mít sotva polovinu. Pokud se dožiju 90 let, vyplatí mi EU po skončení mandátu do smrti ještě cca 75 milionů korun. Tak ano, proto ANO

Za tohle ale nemůže ANO. To tam mají všichni,zleva zprava. Tohle opravdu ANO zařídit ani změnit nedokáže i když p. Babiš jinak může za všechno, od skvrn na Slunci až po výbuch Etny nebo drahý nábytek v IKEA.

Taky nejsem nadšený z toho, jak na Slovensku vypadá tamnější politická garnitura. Ale vůbec nikomu mino Slováky nepřísluší se k tomu vyjadřovat. Je to.jejich země, tak ať si zvolí sami….. Taky se mě nelíbí, když cizinci hodnotí naší politickou garnituru.. Tak to.pls nedělejme jinde. A už vůbec ne evropská politička. Ta má zůstat neutrální.

My do Vašich voleb zasahovat nebudeme, jenom Vám budeme neustále předkládat jakých hrůz se dočkáte nezvolíte-li ty co my chceme.

Jourová, radši nemluvte! podělala jste co mohla!

Buďte ráda za 9 let královského platu v Europarlamentu, 10 až 12 tisíc euro měsíčně, plus diety a další náhrady!

Běžte si ty prachy užít a nás neotravujte!

To je fakt hnus ,jak vizuálně tak intelektuálně!

No myslím že jsem to napsal dost jasně! Podělala co mohla!

A není to závist, jen tvrdá realita,jaké peníze tyto lidi berou a vlastně za nic! A ještě si hrajou na chytráky.

Mlátit prázdnou slámu za cca průměrný plat – ale v Euro – to jim jde.

Dezinformace v myšlení těch darmožroutů není nic jiného, než pravda, kterou nechtějí slyšet, aby nepřišli o svá výdělečná koryta. V době covidu se většina původních tzv. dezinformací stala skutečností během chvilky.

Kdo tedy bude zodpovědný za to, že pokud se z dezinformace stane fakt – kdo zaplatí odškodné dotyčnému subjektu ?

Dezinf. a podvodnou státní propagandu tu šířila vláda za covidu.

Politikům nejde o nic jiného, než že pod rouškou „dobra“ budou lidem krást práva svobodu.

Vyvolení si chtějí hrát na cenzory, ale svéprávní to zvládnou sami.

Vážená p.Jourová, evropská unie je jen pro Vás, kteří jste se tam dostali.Stará té se o Slovensko,ale to na rozdíl od nás neleze západu do intimních partií.Mela byste se stydět za Vaše nazory a celá ta Vaše sekta zvaná pravice, protože normální lidi se mají za Vás hůř a hůř ale Vy to z Bruselu při Vašich platech nevidíte.

Proč mám takový pocit, že Slováci mají nějakou Jourovou na háku ?

Když to řekne ona, tak řada Slováků ví, co má dělat, řekla bych, že je to kontraproduktivní

V první řadě, Jourová, začněte od sebe a od samotné EU, která zahlcuje celou Evropu smyšlenkami a lží. Vám a podobným úředníčkům EU se nedá věřit v ničem. Vše děláte pro to, aby jsme všichni klusali podle toho, jak se z Bruselu píská. A pokud se týká o uklízení “ dezinformací “ v portálů, tak to byste zde nemohla vy ani žádný přisluhovač EU a USA napsat vůbec nic, protože vy šíříte jednu lež za druhou, jak se vám to hodí.

Jestli tahle ženská dostane v ANO nějakou funkci, tak ANO ať s mojím hlasem nepočítá.

„Na Slovensku se hraje o budoucnost Evropy, říká Jourová.“

To ma pravdu. Kdyz vyhraje Fico, tak to bude alespon maly plaminek nadeje, ze ve volbach i my ostatni vykopeme progresivni cenzorske „fialisty“ z cele EU a navic s Trumpem v USA bude sance, ze k vyhlazeni lidstva v treti svetove nuklearni snad nedojde a ze opravdu zacnou jednani o ukonceni valky a ze lide konecne prestanou umirat. Sacilo!!! Chcimirove proste musi porazit klavesnicove rambousky-chcivalky a vcera bylo pozde, jednoznacne!

Dotacemi zkorumpovaná Evropa už nemá žádnou budoucnost.

V příštích volbách budu volit stranu pouze podle jednoho kritéria a to tu, která prosadí referendum o vystoupení ČR z EU!
Může se jmenovat třeba Strana čertova kopyta, je mi to jedno.

Eurokomisařka pro hodnoty a transparentnost. Pro jaké hodnoty? A transparentnost čeho, když samotná eurokomise je samozvaná skupina? Tohle je příklad „rovnáků a ohejbáky“ v praxi…

Bože to jsou keci Jourová, jen ať Slovenský národ volí jak sám uzná za dobré, ne jak se to hodí těm v Bruselu o kterých sám Fiala v roce 2015 prohlašoval, že nás svou byrokracii zadusí. Držím palce Slovensko a hodně štěstí

Doufám, protože tohle co předvádí současná eu je dle mého názoru špatně….cenzura, nezvlàdnuta migrace, hosp. Recese a jen keci , nařízení , emisní povolenky pro domácnosti.

Tuhle paní tedy nemusím. Ta „vydojila“ republiku do poslední kapky.

mě by zajímalo jestli by tam tá baba seděla za 1000€

Pokud je mi známo,její plat byl měsíčně 500.0000.- Kč.Kolik je t v euro, přesně nevím.Dá se to najít.

„vrátit se chce zpět domů“

Já bych toho chtěl např. el. auta, kterým by baterie vydržely minimálně 15 let s neomezeným počtem nabití a garantovanou 90% kapacitou, dále bych chtěl, aby nová auta nemusela mít tolik vybavení, díky kterým jsou auta drahá a nejsou cenově dostupná, aby se nahradila stará auta a navíc prodražují servis a ekologii, když se bude muset vyměňovat ta technika, která není potřebná pro řízení auta. Dále bych chtěl, aby EU nedělala povinné kvóty a povinnou solidaritu. Chtěl bych, aby se nevyráběly kulaté tkaničky, když pak lidi kupují ploché tkaničky. Pak tu máme různé šrouby a různé šroubováky, různé velikost zadlabacích zámků. Hlavně že máme univerzální USB ale na ostatní, co by v běžném životě lidi uvítali, na to jste se vykašlali, protože jste vymýšleli neskutečný blbosti.

Zajímavé!
Vrchní bruselská dezinformátorka a cenzorka káže o boji proti dezinformacím. Ne, to není zajímavé. To je směšné.
Eurokomisařka se tu snaží zasahovat ideologickou intervencí do voleb na Slovensku. To není směšné, to je pobuřující.
Ano, už jde o budoucnost, o budoucnost Evropské Unie. Jde o to, jestli podlehne zrůdným ideologiím bruselských korporátních fašistů zcela.

Všechno co se nám snaží EU vnutit jsou jen lži a dezinformace taková je realita a pravda . Na Slovensku pokud mají Slováci všech 5 pohromadě musí vyhrát volby Fico a zakázat vývoz zbraní na UK a bude zase klid .
Už si za těch 9 let pořádně nahrabala,tak by se svou cenzurou horší jak za socializmu se mohla ucházet o další vysoké posty v komunistických zemích.

Jestli hnutí Ano chce být ve volbách úspěšné, tak by mělo tuhle paní vyloučit, nebo aspoň nedávat na čelní místo kandidátky. Je to obyčejná unijní cenzorka.

Na Jourové je přesně vidět, ža čím dříve se tato unie EU rozpustí, tím lépe pro všechny, kteří nepobírají dotace.
jourovka je jednoznačně opilá mocí, kterou vzala nevím kde, a která si stále přivlastňuje čím dál větší pravomoce, které jí nikdo normální nedal…… zadarmo drahá, a totálně vymaštěná totalistka eu, je to prostě jen pijavice na evropských penězích, a klidně nechá české občany okrást, okleštit, jen aby si udržela svůj zvrácený standard….

Tahle zaprodaná bruselská duše má tak co říkat o budoucnosti. Tobě je fuk, co kde je, ale máte strach, že se Slováci trhnou a nebudou v Bruselu nikomu líbat nohy.

A Vás je až příliš, Vy jste nemákla pro svoji vlast ani prstem a jestli se vrátíne do ANO, tak v žádném případě nedostanou můj hlas, již to že Vás tam nominovali, byl pěkný úlet.

…víte, ona JOUROVÁ – působila v posledních letech v EU – v naprosto
bezvýznamné, směšné funkci – ovšem našemu národu se její činnost
prezentovala jako kdovíco – významného !!

…o tom to je – je to NULA !!

Všimněte si že tato slizká poslankyně je z ano, vítací smlouvu s usa bez dvou hlasů podepsali babišovci až na na dva poslance. Mně vychází volit jedině mimoparlamentní stranu, protože jsou to všichni vlastně kámoši a to i s pětikolkou
Tak pani Jourova bojuje jen a jen za sve penize a proti normalnim lidem z duvodu vlezdoritizmu. Stala se z ni …

Jedna Jourová je hodně na celý svět!

Ta paní je vyloženě drzá. Obaluje cenzůru do strouhanky mnoha slov a nic jiného. Už, aby skončila.

Jourová žertuje, na Slovensku určitě proběhnou demokratické volby, jejichž předpokládaný výsledek se jí ale nebude líbit. S budoucností Evropy si zahrává ona s celým Bruselem.

Tam se nehraje o budoucnost Evropy, ale o budoucnost takových dezolátů jako jste vy. Úplná reforma EU je jediné co jo ještě může zachránit.

Zdá se, že nastal čas, kdy EU „vstoupí“ do voleb na Slovensku.

Uvidíme, jaký scénář bude realizován. Tipuji, že něco podobného jako USA na Trumpa.

Až bude paní Jourová na smrtelné posteli, může si hrdě říct, pomáhala jsem znovu zavést cenzuru.

Nejnebezpečnější jste vy a ta vaše komise, která si myslí, že je vládou Evropy.

Tahle paní jen mele a mele. Nedělá ale vůbec nic. A přesto ji to dobře živí:)

Mluvit v souvislosti s cenzurou o „džentlmenských dohodách“ vyžaduje hodně otrlosti. Přesně to se totiž za všemi těmi vznosnými větami o „ochraně demokracie“ skrývá – stará dobrá cenzura, která má ještě chvíli udržet systém, který už nedokáže ideově obstát ve svobodném střetávání myšlenek a názorů.

O budoucnosti už rozhodli Francouzi s Němčouri, a to přívalem arabáčů, do století díky šíleným babám ala Merkel a Jourová se Evropa vrátí o pár set let zpět, ženy jen v domácnosti atd. Ono nakonec možná to tak bude lépe, protože jejich naivními představami, stovkami pohlavími apod si možná zasloužíme takovou víru, kde je prostě chlap a baba a mají určené role.

Jó za 20 tisíc € měsíčně jsou lidí u zádele IV říše je opravdu super

Výborné, soudružko Jourové. Bylo by dobré ustanovit ústřední komisi EU pro boj s větrnými mlýny. Všechny komentáře na sociálních sítích budou od pátku schvalovány v Bruselu. Nesmí vám proklouznout ani jedna dezinformace, soudruzi. Čest.

To víte boj s třídním nepřítelem…. Prostě navždy

Z pana Babiše je teď najednou velký euroskeptik. Ty jeho dvě Pirátky z Bruselu už naštěstí pro něj ANO opustily, Jourová je mu však věrná. Zajímalo by mě, co bude dělat, až se mu vrátí.

Jourová? Učebnicová ukázka prodejný „poslankyně“ sprosté slovo.

Jeden moudrý člověk kdysi řekl. Když potkáte neúplatného politika, ptejte se sami sebe, jestli jste mu nabídli dost.

Na socialistické regulace a dotace jednou dojede celá EU.

Módní boj s dezinformacemi. A tolik lidí v tomto bojí je přisáto na státní peníze? A zbytečné. V době internetu jsou to vyhozené peníze. Je to hloupá snaha o předělání lidského myšlení k obrazu politiků EU, to samé dělali i soudruzi před listopadem 89 a výsledek je znám. A to samé se stane i těmto politikům EU, když nejsou schopní pochopit jak fungují lidé, společnost a svět. Odporuje to lidské přirozenosti.

Ta paní je poslední, která může mluvit o desinformacich a svobodě slova. Když bylo Čápi hnízdí, tak mlčela jako hrob.

Vystupuje dle zájmů elit a ke svobodě slova nikdy nic nepřinesla. Bude štěstí při nás, když ji nahradí někdo podstatně rozumnější.

Proč ANO? Protože ANO bylo můj životní jackpot. 10 let, co by eurokomisařka, beru základní plat cca 20.000 euro/měsíc. Až to příští rok skončí, budu brát 3 roky rentu cca 350.000 Kč/ měsíčně. A od 65 let se mohu těšit na důchod, který bude po 10 letech 42% platu eurokomisaře. Zhruba 8.500 euro měsíčně. Čímž se stanu nejlépe placenou důchodkyni v ČR. Druhý Špidla bude mít sotva polovinu. Pokud se dožiju 90 let, vyplatí mi EU po skončení mandátu do smrti ještě cca 75 milionů korun. Tak ano, proto ANO

Za tohle ale nemůže ANO.To tam mají všichni,zleva zprava.Tohle opravdu ANO zařídit ani změnit nedokáže i když p. Babiš jinak může za všechno,od skvrn na Slunci až po výbuch Etny nebo drahý nábytek v IKEA.

S Jourovou máte pravdu. Ta žena do všeho jen šťourá a nic pořádného nedělá.

Prosím, ať už táhne do zapomění…a hlavně ať se nevrací do ČR. Tady je to naprosto zbytečná osoba, kterou chce spousty lidí spíš zaškrtit. Takže jistě bude užitečným blbcem jinde

Na Slovensku se hraje o budoucnost Evropy, říká Jourová.“
To ma pravdu. Kdyz vyhraje Fico, tak to bude alespon maly plaminek nadeje, ze ve volbach i my ostatni vykopeme progresivni cenzorske „fialisty“ z cele EU a navic s Trumpem v USA bude sance, ze k vyhlazeni lidstva v treti svetove nuklearni snad nedojde a ze opravdu zacnou jednani o ukonceni valky a ze lide konecne prestanou umirat. Stacilo!!! Chcimirove proste musi porazit klavesnicove rambousky-chcivalky a vcera bylo pozde, jednoznacne!

IV říše platí královsky evropské lokaje všichni mají od 20 000€ plus taková okázalost vůči podlidem je do očí bijící!!!

Zajímavé!
Vrchní bruselská dezinformátorka a cenzorka káže o boji proti dezinformacím. Ne, to není zajímavé. To je směšné.
Eurokomisařka se tu snaží zasahovat ideologickou intervencí do voleb na Slovensku. To není směšné, to je pobuřující.
Ano, už jde o budoucnost, o budoucnost Evropské Unie. Jde o to, jestli podlehne zrůdným ideologiím bruselských korporátních fašistů zcela.

Jestli hnutí Ano chce být ve volbách úspěšné, tak by mělo tuhle paní vyloučit, nebo aspoň nedávat na čelní místo kandidátky. Je to obyčejná unijní cenzorka.

Ne, na Slovensku se hraje o budoucnost Slovenska, nikoliv Evropy. Tyhle rádoby političky nechť nevytvářejí dojem, že volič je povinen volit v jakémsi celoevropském zájmu. Každý volič ať volí podle svého svobodného.mínění. Loni už Pekarová předepisovala Maďarům koho mají (ne)volit kvůli zájmům Evropy. A já říkám: Lidi volte dle svého zájmu, svého svědomí, avšak na doporučení evropských politiků se vykašlete, tak jako oni kašlou na Vás. Budu vždy volit jen ty, kteří do politiky nelezou kvůli prachům – no blbě se takoví hledaj…

Eurokomisařkou za naší republiku….To je k popukání. Maximálně Eurokomisařka původem z ČR, ale jinak je to level asi jako napsat, že paní Konečná zastupuje v Europarlamentu ČR ( ano, volili ji Češi, ale zastupuje prakticky Rusa) . Obě mají cizí pány a zastupují je proti zájmům ČR.

To těžko…. Ta hájí jen progresivní zájmy Bruselu a zaprodala by i svoji matku

Paní komisařka ze zásady NESMÍ v Bruselu hájit zájmy své vlasti! To je pravidlo EU. Kdo se dostane do Bruselu, ten musí především hájit zájmy EU. Už to tolikrát vysvětlovali, takhle je to ve všech dokumentech pojednáno. tak si to zapamatujte!
Když v Bruselu vystoupí někdo za zájmy své země, tak je to hned fašista.

V první řadě, Jourová, začněte od sebe a od samotné EU, která zahlcuje celou Evropu smyšlenkami a lží. Vám a podobným úředníčkům EU se nedá věřit v ničem. Vše děláte pro to, aby jsme všichni klusali podle toho, jak se z Bruselu píská. A pokud se týká o uklízení “ dezinformací “ v portálů, tak to byste zde nemohla vy ani žádný přísluhopvač EU a USA napsat vůbec nic, protože vršítre jednu lež za druhou, jak se vám to hodí.

A Vás je až příliš, Vy jste nemákla pro svoji vlast ani prstem a jestli se vrátíne do ANO, tak v žádném případě nedostanou můj hlas, již to že Vás tam nominovali, byl pěkný úlet.

Paní Jourová vy jste učebnicový příklad trendů let minulých kdy když se nevědělo co s neschopným politikem nebo když měl někdo dostat politickou trafiku tak se poslal do Bruselu 冷 Za celou vaši politickou éru v Bruselu jenom ČR děláte ostudu . Už je na cestě vás poslat do propadliště dějin

Bože to jsou keci Jourová, jen ať Slovenský národ volí jak sám uzná za dobré, ne jak se to hodí těm v Bruselu o kterých sám Fiala v roce 2015 prohlašoval, že nás svou byrokracii zadusí. Držím palce Slovensko a hodně štěstí
Funkce europolitika a individua z ANO-sekty, je dokonalé spojení darmožrouta, bez kterých by se všichni obešli, aniž by museli poslouchat a číst jejich tupá moudra. Je jasné, že takový malý státeček, jako je banánistán Agroferstán je jen pro smích silným hráčům na politickém poli Evropy, a nic neznamená, je jen do počtu, a před těmi „vyvolenými“ se ty naše loutky akorát tak hluboce klaní, a někteří to berou rovnou zadním otvorem, do kterého by nejraději strčili celou naši rozkradenou a zkorump. republiku i s občany a oVčany.

Její guru – oligarcha agrobaron StBák Bureš vykřikuje cosi pořád proti EU, ale když byl na jednání v Bruselu, tak podepsal všechny výplody chorých mozků europolitiků, co vymysleli, i když se předtím tomu naoko vymezoval. Podepsal i zločinecký Green Deal, na který budeme doplácet desetiletí. „Bojoval“ taky třeba proti elektromobilitě, ale ještě před odchodem od premiér. koryta jich na zastupování EU předsednictví objednal hned 200 kousků …

Mlátit prázdnou slámu za cca průměrný plat – ale v Euro – to jim jde.

Dezinformace v myšlení těch darmožroutů není nic jiného, než pravda, kterou nechtějí slyšet, aby nepřišli o svá výdělečná koryta. V době covidu se většina původních tzv. dezinformací stala skutečností během chvilky.

Kdo tedy bude zodpovědný za to, že pokud se z dezinformace stane fakt – kdo zaplatí odškodné dotyčnému subjektu ?
Dezinf. a podvodnou státní propagandu tu šířila vláda za covidu.

Politikům nejde o nic jiného, než že pod rouškou „dobra“ budou lidem krást práva svobodu.

Vyvolení si chtějí hrát na cenzory, ale svéprávní to zvládnou sami.

Tak tato paní drží titul “Úplně nejvíc zbytečná úřednice EU”. A to už je fakt co říct.

Poslanec Peter Kotlár mail o cenzúre v RTVS vyhodil bez prečítania. Je to bývalý spolupracovník Martiny Šimkovičovej.

11.06.2024

Poslanec MUDr. Peter Kotlár spolupracoval s Martinou Šimkovičovou v TV Slovan. Takže teoreticky by ho mala zaujímať cenzúra v médiach. Prakticky by ho to malo zaujímať ako poslanca NR SR. Nezaujímalo. Buď on alebo jeho asistent vyhodil mail bez prečítania. Včera som posielala maily všetkým poslancom ohľadne cenzúry v RTVS. Niektorí poslanci mali plné schánky mailov, preto [...]

RTVS a mail poslancom ohľadom cenzúry v tejto inštitúcii

10.06.2024

Vážení poslanci, chcem Vás požiadať o verejnú diskusiu z vašej strany , ako je možné, že RTVS ako verejnoprávna inštitúcia mi od roku 2000 neumožnila sa brániť sa mediálnou cestou. Ide o túto kauzu, kde kritizujem doslova lajdácku prácu polície a prokuratúry v kauze ututlaného tunelovania VSŽ Košice. [...]

Cenzúra v RTVS a u Jančkárovej nekončí. . .

09.06.2024

Včera som uverejnila článok o cenzúre v RTVS od roku 2000 (vtedy to bola STV) a kritizovala som Martu Jančkárovú a Zuzanu Vicelovú. I iných v RTVS, ale hlavne ich dve. Článok asi nebol vhodný, pretože už bol stiahnutý z titulky, keď sa dostával medzi najčítanejšie v ten deň. Mediálne hviezdy verejnoprávnej televízie sú nekritizovateľné, i keď oni cenzurujú a cenzúru [...]

Zelenskyj

Veľvyslanec Ukrajiny: Spravodlivý mier je aj v záujme Slovenska

13.06.2024 06:00

Čo očakáva Kyjev od mierového summitu, ktorý sa bude konať cez víkend vo Švajčiarsku? Pre Pravdu odpovedal ukrajinský veľvyslanec na Slovensku Myroslav Kastran.

republika, uhrík, mazurek,

Nové trendy v EÚ? Krajná pravica silnie, darí sa aj Republike. Štandardné strany upadajú, zo Smeru je vlastenecká ľavica

13.06.2024 06:00

Republike sa darí a dokázala vziať Smeru, ktorý sa označil za vlasteneckú ľavicu, časť voličov. Štandardné strany upadajú a politici často k sociálno-demokratickým myšlienkam pripájajú aj tie silne vlastenecké či národno-konzervatívne.

Nemecko, Volodymyr Zelenskyj, Bundestag, vojna na Ukrajine

ONLINE: Ukrajinci prerátali ruskú inváziu na emisie CO2, klimatické škody im vyšli na 32 miliárd USD

13.06.2024 05:50

Ruská vojenská invázia na Ukrajinu môže byť príčinou až 175 miliónov ton emisií oxidu uhličitého, uvádza správa ukrajinského ministerstva a mimovládok.