Poslanec Peter Kotlár mail o cenzúre v RTVS vyhodil bez prečítania. Je to bývalý spolupracovník Martiny Šimkovičovej.

Poslanec MUDr. Peter Kotlár spolupracoval s Martinou Šimkovičovou v TV Slovan. Takže teoreticky by ho mala zaujímať cenzúra v médiach. Prakticky by ho to malo zaujímať ako poslanca NR SR.
Nezaujímalo. Buď on alebo jeho asistent vyhodil mail bez prečítania.

Včera som posielala maily všetkým poslancom ohľadne cenzúry v RTVS. Niektorí poslanci mali plné schánky mailov, preto už ďalšie neprijímali. Bolo ich málo, ale boli.

Pokiaľ tento mail pre poslanca MUDr. Petra Kotlára vyhodil jeho asistent Mgr. Michal Bučko, tak jeho mesačný plat ako asistenta NR SR je 3 861 Euro.
Je to podľa oficiálnej stránky NR SR. Takže za takýto plat nie je ochotný ani čítať maily? …to už nehovorím o skutočnej práci v prospech občanov.

A potom sa niekto diví, že bežní ľudia kritizujú politikov, keď oni na nás zvysoka kašlú?

Tu sú ako dokazy printcreeny:

Mail vyhodený bez prečítania…takže poslanci dávajú čítať maily asistentom a niektorí ich vyhodia bez prečítania?

Tu je základné info o poslancovi MUDr. Petrovi Kotlárovi:

Zaujímalo ma, kto je vlastne MUDr. Peter Kotlár a až pri vyhľadávaní som zistila, že spolupracoval s terajšou ministerkou kultúry Martinou Šimkovičovou v TV Slovan. A i tak ho nejaká cenzúra v RTVS nezaujíma….alebo jeho asistenta. Ale keď prenechal čítanie mailov na svojom asistentovi, i tak je on zodpovedný za to, akú osobu si vybral za asistenta.

Našla som okrem iného tieto články o ňom:

https://www.ta3.com/clanok/939159/kotlar-konci-v-tv-slovan-poslanec-sa-teatralne-rozlucil-s-fanusikmi-ti-ho-prirovnali-k-meciarovi

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-odpurce-ockovani-kotlar-bude-na-slovensku-vysetrovat-management-pandemie-40457747

https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/amnestie-pro-vsechny-kotlar-navrhuje-omilostnit-slovaky-kteri-se-provinili-proti_2402151606_job

Tu je základné info o asistentovi Michalovi Bučkovi a je tam uvedený jeho plat:

Michal Bučko asistenta iného poslanca robil už v roku 2016:

Tu je pokračovanie k tejto zmluve:

Tu sú povinnosti asistenta poslanca, vyplývajúce z uzavretej zmluvy:

A asistent Mgr. Michal Bučko bol už asistentom iného poslanca za SNS:

Tu sú dve firmy , v ktorých je konateľom…možno preto nestíha i prácu asistenta poslanca.

Celý text mailu, zaslaného včera všetkým poslancom som uviedla v tomto článku:

https://popelka.blog.pravda.sk/2024/06/10/rtvs-a-mail-poslancom-ohladom-cenzury-v-tejto-institucii/

Doplnenie 11.6.2024:

Vidím z diskusie, že niektorí ľudia (mirius) majú problém si prečítať povodný článok.
Teda ide o tuto kauzu:

https://popelka.blog.pravda.sk/2024/06/08/marta-janckarova-slovenska-televizia-a-cenzura-v-nej/

https://popelka.blog.pravda.sk/2024/06/09/cenzura-v-rtvs-a-u-janckarovej-nekonci/

Druhé doplnenie 11.6.2024:

Peter Kotlár zároveň pracuje aj ako poslanec, aj ako splnomocnenec, takže preto prácu poslanca nevykonáva poctivo? Ale predpokladám, že za obe funkcie berie plat. Alebo sa mýlim?
Takže dva platy z našich daní mu nevadia, ale poctivo si robiť obidve funkcie, to už nie?

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/713347-prekukol-splnomocnenec-kotlar-sprisahanie-who-je-to-medzinarodna-hanba-odkazala-mu-opozicia-dolinkova-mlci/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

To na železnici už nie sú výpravcovia?

10.11.2025

Pretože moj nebohý švagor bol výpravca a vidím, ako to funguje v ČR, keď je jednokoľajka, tak si dovolím napísať svoj názor na včerajšiu nehodu. Pezinok nie je malá stanica a v ČR aj v mnohých malých staniciach sú výpravcovia. Takže, ak tam mali výpravcu, či inak pomenovanú funkciu, tak ten mohol tomu predísť. Moj švagor robil výpravcu už za socializmu v stanici [...]

Riaditelia nemocnic už musia lekárov prosiť, aby pracovali. Visolajský zatvára oči pred realitou.

31.10.2025

„Mzdový automat“, ktorý lekárom automaticky zvyšuje platy bez ohľadu na ich pracovný výkon, začína byť časovanou bombou. Mnohí lekári sa venujú aj súkromnej praxi, ponáhľajú sa tam a nepáči sa im, že nemocnica chce kontrolovať ich dochádzku. Ide o informácie z tohoto článku, ktorý uverejnila 30.10.2025 pluska.sk. [...]

Advokát Martin Ribár a jeho dvojaký meter k spravodlivosti

22.10.2025

Oslovila som mailom advokáta Martina Ribára, ktorý je na Slovensku mediálne známy z jednej veľkej kauzy. Založil aj občianske združenie Za demokraciu a právny štát. Mňa si verejne nezastal, ani mi nebol ochotný pomocť. I medializácia by mi „pomohla“ a on dostáva v médiach veľa priestoru na svoju obranu. Ale iný prípad si zastal, tu je odkaz na článok: [...]

Trump Epstein

Má Putin v rukách kompromitujúce fotky Trumpa? Kauza Epstein rozdelila republikánov, mnohí podporia zverejnenie spisov

16.11.2025 21:30

Viacerí republikáni budú hlasovať za zverejnenie spisov, a to napriek vedeniu strany i Trumpovi, ktorí túto snahu už mesiace zdržujú.

Lietadlová loď USS Gerald R. Ford

Najväčšia lietadlová loď sveta USS Gerald R. Ford priplávala do Karibského mora. Mieri k Venezuele

16.11.2025 20:50

Demonštruje vojenskú silu USA a vyvoláva otázky o tom, čo by to mohlo znamenať pre kampaň Donalda Trumpa zameranú na boj proti drogám v Južnej Amerike.

polícia páska

Pri Bučanoch sa stala tragická dopravná nehoda, cesta je uzavretá

16.11.2025 19:42

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, ak je to v ich možnostiach, aby sa danému úseku vyhli a rešpektovali pokyny polície.

Los Angeles, protesty, garda

Pentagón sťahuje zo Chicaga a Portlandu časť vojakov Národnej gardy

16.11.2025 19:37

Trump nasadil Národnú gardu do viacerých tradične demokratických miest vrátane Los Angeles, Memphisu a Washingtonu.