Založ si blog

Farmaceutický priemysel, rakovina, Nemocnica Košice – Šaca, 2. časť

Keď ani teraz nikto o tomto prípade písať nebude, tak si vážne budem dávať otázku, prečo novinári občanom taja, že rakovina ide vyliečiť prírodnou cestou?

Celý zoznam mailov novinárov máte na hneď za týmtito pár riadkami. Alebo je za tou ignoráciou to, že som doležitý svedok v kauze tunelovania VSŽ Košice??? Hlavne žijúci svedok, lebo nielenže sa to dialo cestou liečby rakoviny, ale boli vymyslené aj nešťastné náhody, ktoré im nevyšli!!! Vyhlasujem, že samovraždu spáchať určite nemienim a ak by sa mi stala nejaká nešťastná náhoda a dlho by som sa na tomto blogu neozývala, tak to nešťastná náhoda nebude!

Aj ja mám svoje zdroje a dostala som info, že novinári ma budú ignorovať, pokiaľ to len bude možné. Takže ich musím vyprovokovať k tomu, aby sa tejto téme venovali. 12 rokov som bola na čiernej listine. Keď to už nebude  možné utajiť, tak sa budú snažiť zo mňa urobiť blázna, neseriózneho človeka, ktorému nejde veriť. Dnes sa nič nedialo, takže ignorácia naďalej trvá. Ak budete mať dobrý nápad, ako to zlomiť a zlepšiť, aby o tomto prípade písali, tak mi nápady píšte do diskusie.  Ďakujem všetkým dobrým a slušným ľuďom :-).

Pár mien alebo adries už neplatí, vrátilo sa mi to ako nedoručiteľné, ale nechala som tam všetky adresy, ktoré som dnes oboslala. Ja slovenských novinárov otravujem 12 rokov a výsledok je veľká nula. Tých 12 rokov ste všetci mohli vedieť, že rakovina ide liečiť prírodnou cestou.

Viete koľko ľudí sa mohlo slobodne rozhodnúť pre túto liečbu, keby o tom vedeli a nemuseli zbytočne zomrieť??? Lenže príroda je kladný diktátor, tá si určuje pravidlá sama. Jedným z pravidiel je, že všetci raz zomrieme, keď príde náš čas. A keď  vykonáme  všetko, čo sme na tomto svete vykonať mali a budeme sa spovedať zo svojich skutkov. ¨

Páni novinári budete mať v tomto smere čisté svedomie, že manipulujete mienkou ľudí a nedávate im informácie, aké dostať mali už dávno??? Tam to neukecáte, že vy ste si predsa potrebovali udržať prácu, plat, životný štandard, zaplatiť hypotéku… Tam nikoho nezaujíma žiadna funkcia, ani žiadne svetské výhovorky, len skutky. Viem to, lebo som na tejto hranici smrti bola a viem, že platí to, čo popisuje vo svojich knihách americký lekár Brian L. Weiss.

tapakova@markiza.sk, rozboril@markiza.sk, herman@markiza.sk, lamparen@markiza.sk, svajda@markiza.sk, puskarova@markiza.sk, Alexej.Fulmek@petitpress.sk, Matus.Kostolny@sme.sk, tom.nicholson@petitpress.sk, Veronika.Prusova@sme.sk, Jozef.Cavojec@sme.sk, Lukas.Fila@sme.sk, Miroslav.Kern@sme.sk, Monika.Todova@sme.sk, viva@radioviva.sk, A.Kozinkova@radioviva.sk, A.Stefuca@radioviva.sk, D.Kovac@radioviva.sk, D.Zvozilova@radioviva.sk,  J.Bardosova@radioviva.sk, J.Simko@radioviva.sk, M.Comissova@radioviva.sk, M.Skrha@radioviva.sk, M.Winogroczka@radioviva.sk,  M.Zachenska@radioviva.sk, N.Dolinsky@radioviva.sk, P.Vrbican@radioviva.sk,

AKaprinay@perex.sk, ALetnicka@perex.sk, NSedlakova@perex.sk, RKrcmarik@perex.sk, ZRackova@perex.sk, gucikm@ta3.com, biskupovicovad@ta3.com, dubravskyj@ta3.com, tuzinskym@ta3.com, vlkovaa@ta3.com, heldm@ta3.com, hlavekp@ta3.com, kirinovicp@ta3.com, klobusickyv@ta3.com, kormancikv@ta3.com, kvocerovan@ta3.com, kyselovak@ta3.com, masarykv@ta3.com, masuram@ta3.com, matasovskaa@ta3.com, prnor@ta3.com, repkaa@ta3.com, szabovaa@ta3.com, trusinal@ta3.com, jakubcovaa@ta3.com, bodor@joj.sk, boljesik@joj.sk, certik@joj.sk, hajdin@joj.sk, kacmary@joj.sk, juris@joj.sk, joj@joj.sk, noviny@joj.sk,

Anna.Samelova@rozhlas.sk, vsv@rozhlas.sk, kocner@stv.sk, angelovic@iol.sk, hajcakova@sita.sk, machovic@sita.sk, mudrikova@sita.sk, sitabb@sita.sk, Vincent.Stofanik@rozhlas.sk, Roman.Bombos@rozhlas.sk, Martin.Cifrik@rozhlas.sk, Igor.Danis@rozhlas.sk, Stefan.Dvorsky@rozhlas.sk, Juraj.Hrabko@rozhlas.sk, Boris.Chmel@rozhlas.sk, Ivana.Ilgova@rozhlas.sk, Milan.Jelus@rozhlas.sk, Martina.Kardosova@rozhlas.sk, Ladislav.Lucenic@rozhlas.sk, Sona.Mullerova@rozhlas.sk, Stefan.Sprocha@rozhlas.sk, Janette.Stefankova@rozhlas.sk, Barbara.Stubnova@rozhlas.sk,

Emma.Tekelyova@rozhlas.sk, Katarina.Zitniakova@rozhlas.sk, Jarmila.Vitovicova@rozhlas.sk, Zuzana.Simova@rozhlas.sk, Andrea.Makysova@rozhlas.sk, Zuzana.Adamkovicova@rozhlas.sk, Marian.Lucky@rozhlas.sk, Peter.Michalik@rozhlas.sk, Zuzana.Tkacikova@rozhlas.sk, Anton.Kascak@rozhlas.sk, Maria.Krupova@rozhlas.sk, Jakub.Filo@aktualne.sk, Martin.Erdofy@aktualne.sk, Stanislava.Harkotova@aktualne.sk, Stanislava.Luppova@aktualne.sk, tipy@aktualne.sk,

jaroslav.reznik@tasr.sk, Ladislav.Kovac@hnonline.sk, peter.vavro@ecopress.sk, maria.mlakova@ecopress.sk, ladislav.kovac@ecopress.sk, eugen.korda@centrum.sk, plai@sk-forum.sk, spravodajstvo@pravnarevue.sk, riaditel@rannespravy.sk, Barbora.Krouzkova@ceskatelevize.cz, Martin.Reznicek@ceskatelevize.cz, Petr.Mrzena@ceskatelevize.cz, Zdenek.Samal@ceskatelevize.cz, Olga.Bakova@ceskatelevize.cz,

Karel.Novak@ceskatelevize.cz, dagmar.mudrova@nova.cz,  jana.rozsypalova@nova.cz, jaroslav.kasnar@nova.cz, ondrej.spalek@nova.cz, televizni.noviny@nova.cz, jan.puncochar@nova.cz, Ladislav.Hruska@iprima.cz, Tomas.Pancir@rozhlas.cz, daniel.raus@rozhlas.cz, vojtech.bergr@rozhlas.cz, radiozurnal@rozhlas.cz, david.slizek@aktualne.cz, Helena.Buckova@aktualne.cz, Jan.Lipold@aktualne.cz, Katerina.Vitkova@aktualne.cz,

martin.novak@aktualne.cz, michal.stusek@aktualne.cz, petr.jemelka@aktualne.cz, tereza..nosalkova@aktualne.cz, sabina.slonkova@aktualne.cz, tabery@respekt.cz, svehla@respekt.cz, tresnak@respekt.cz, lindner@respekt.cz, brabec@respekt.cz, malek@tyden.cz, korecky@tyden.cz, zeman@tyden.cz, rodriguez@tyden.cz, hympl@tyden.cz, vokurkova@tyden.cz, kalenska@tyden.cz, macek@tyden.cz, podany@tyden.cz, kovanda@tyden.cz, gallistl@tyden.cz,

info@radioblanik.cz, impuls@impuls.cz, vostal@radiovysocina.cz, vostalova@radiovysocina.cz, kalisova@markiza.sk, libuse.smuclerova@ringier.cz,  blesk@blesk.cz, jolana.voldanova@ceskatelevize.cz, martin.prachar@lidovky.cz, dalibor.balsinek@lidovky.cz, martin.samek@lidovky.cz, redakce@lidovky.cz, redakce@listy.cz, redakce@parlamentnilisty.cz, j.holoubek@parlamentnilisty.cz, culik@blisty.cz, redakce@blisty.cz, redakce@ceskenoviny.cz, info@osud.cz,

redakce@mediafax.cz, info@nekorupci.cz, jicinsky@denik.cz, redakce@aktualne.cz, editor@aktualne.cz,domaci@aktualne.cz, zahranici@aktualne.cz, ondrej.leinert@denik.cz, monika.sidlofova@denik.cz, jicinsky@denik.cz, redakce@parlamentnilisty.cz, j.holoubek@parlamentnilisty.cz, ctk@ctk.cz, info@regionalnitelevize.cz, pravda@pravda.sk, daniela.pisarovicova@ceskatelevize.cz, redakce@malostranskenoviny.cz,

jana.hermankova@denik.cz,katerina.perknerova@denik.cz, monika.schidlofova@denik.cz, tomas.prochazka@denik.cz,jan.klicka@denik.cz, showjanakrause@gmail.com, info@firma.zoznam.sk, plus7dni@plus7dni.sk, Zuzana.Kleknerova@aktualne.cz, Michal.Zak@aktualne.cz, Monika.Horakova@aktualne.cz, dalibor.balsinek@mafra.cz, roman.breitenfelner@mafra.cz, roman.latuske@mafra.cz, petr.marek@mafra.cz, idnes@idnes.cz, michal.hanak@idnes.cz, helena.weissova@idnes.cz, nadezda.petrova@idnes.cz,, petr.pravda@idnes.cz, jaroslav.beranek@idnes.cz,

tomas.ventura@idnes.cz, ondrej.tolar@idnes.cz, marek.dvoracek@idnes.cz, jan.drazan@lidovky.cz, vladimir.piskacek@lidovky.cz, robert.casensky@mafra.cz, ondrej.sychrovsky@metro.cz, veselin.vackov@mafra.cz, tereza.krobova@aktualne.cz, Lucie.Kudlackova@aktualne.cz, eliska.morochovicova@aktualne.cz, martina.souckova@aktualne.cz, katerina.smidova@aktualne.cz,, katerina.vitkova@aktualne.cz, marketa.zizkova@aktualne.cz, zpravodajstvi.dopis@nova.cz, ctnamety@ceskatelevize.cz, petr.soucek@rozhlas.cz, jaromir.ostry@rozhlas.cz,

gerald.schubert@rozhlas.cz, lucie.vyborna@rozhlas.cz, zpravy@tn.cz, uk@ceskatelevize.cz, katerina.koubova@mfdnes.cz, tip@novycas.sk, cas@cas.sk, lesk@lesk.sk, zivot@ringier.sk, tip@plus7dni.sk, redakce@novinky.cz, redakce@pravo.cz,  expres@expres.sk, monika.toporcerova@korzar.sk, info@vasevec.cz, ondrej.macura@vasevec.cz, ondrej.sychrovsky@metro.cz, info@bielavrana.sk  , fairplay@fair-play.sk,  info@viaiuris.sk  , stoffa@viaiuris.sk  , media@viaiuris.sk  , sagat@viaiuris.sk  , malisova@viaiuris.sk

Magdaléna Nadzamová

Evropská únie a český premiér Fiala

28.11.2022

Zajímavé je sledovat, jak český premiér Petr Fiala se vyvíjí a stále mluví něco jiného. Tady jsou konkrétní videa, i k EU, i k České republice. Jeho slová a činy nejsou souladu a mění se podle situace. Vložila jsem tady i starší videa, kde mluvil jinak, jak teď koná. Vzhledem k tomu, že Česká republika je teď předsedající zemí EU, tak jeho politika má vliv na [...]

Otvorený list Petrovi Visolajskému

26.11.2022

Vážený pán Visolajský, žiadam Vás, aby ste prešetrili všetky tieto maily, prečo Vaši kolegovia lekári nižšie uvedeným pacientom nepomohli a neporadili so stravou a zdravým životným štýlom. Je to cca 100 mailov od marca 2012. Mám ich viac, ale toto množstvo som zatiaľ dala do textu a urobila z mailov printscreeny ako dokaz, že mi tí ľudia skutočne poslali mail. Doplnenie [...]

Matovič, Visolajský, nie je vám to trápne takto jednať?

25.11.2022

Snaha zachrániť každého pacienta je podľa Petra Visolajského samozrejmosťou, problém je podľa neho však niekde inde. To ste myslel vážne? Lebo podľa mňa tomu na Slovensku tak nie je. A pán Matovič to nevidí? Citujem z článku, ktorý uverejnili web noviny 8.3.2021: https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/nie-je-nam-tu-na-slovensku-ani-trochu-trapne-pyta-sa-peter-visolajsky/ [...]

Sliač, referendum, urna

Referenda o predčasných voľbách by sa určite zúčastnilo 37,1 percenta ľudí

01.12.2022 22:46

Spolu 56 percent vyjadrilo pochybnosť o svojej účasti v referende alebo ju priamo odmietli.

HIV, AIDS

HIV je na vzostupe a zabíja aj na Slovensku. Môže za to hanba a predsudky

01.12.2022 21:31

Prečo v posledných rokoch výskyt HIV v Európe aj na Slovensku stúpa? Aké mýty a predsudky v spoločnosti pretrvávajú a aký vplyv na šírenie HIV má to, že predsudky majú často aj zdravotníci a lekári? (podcast)

Martin Klus

Klus požiada o ukončenie členstva v SaS, kritizuje návrh na odvolanie vlády

01.12.2022 21:07, aktualizované: 22:02

Poslanec predpokladá, že tak ako v roku 2012, aj teraz by SaS mala problém obhájiť svoju parlamentnú existenciu.

mh17

Verdikt v prípade zostrelenia letu MH17 je právoplatný, prokuratúra sa neodvolala

01.12.2022 20:02

Rusko akúkoľvek účasť na zostrelení letu MH17 popiera a odmieta žiadosti o vydanie osôb zodpovedných za celú tragédiu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 96
Celková čítanosť: 1534639x
Priemerná čítanosť článkov: 15986x

Autor blogu

Kategórie